Zmiany prowadzących w "Dzień dobry TVN". Ujawniono nazwiska

Dorota Wellman i Marcin Prokop w "Dzień dobry TVN"
Dorota Wellman i Marcin Prokop w "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © Instagram

23.10.2023 08:12, aktual.: 23.10.2023 08:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed wakacjami głośno było o zmianach, które miały miejsce wśród prowadzących program śniadaniowy TVN. Duża część z nich pożegnała się z pracą, a były to m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Kalczyńska. Jeden z serwisów donosi, że już niedługo na antenie "Dzień Dobry TVN" zobaczymy nowe twarze.

To nie koniec zmian w TVN wprowadzanych przez Lidię Kazen. Dyrektorka zajęła się obsadą śniadaniówki. Najpierw przyszła pora na zwolnienia. Z kolei teraz wiele wskazuje na to, że w programie pojawią się nowe twarze. Kogo możemy się spodziewać?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Portal Shownews donosi, że do "Dzień dobry TVN" trwa obecnie casting. Ma on wyłonić nowych prowadzących. Podobno prace zmierzają już ku końcowi. Z informacji, które pojawiły się na łamach serwisu, wynika, że w przypadku kobiet świetnie przed kamerą sprawdziły się Dorota Gardias, Gabi Drzewiecka i Dagmara Kaczmarek-Szałkow.

Natomiast w przypadku mężczyzn rozpatrywani są tacy kandydaci jak: Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger. Obaj panowie podobnie jak Gabi Drzewiecka z produkcją mieli już styczność. Występowali w roli gospodarzy w wakacyjnym wydaniu programu. Jednak według źródła, na które powołuje się Shownews, dyrekcja bardziej rozważa kandydaturę Stockingera niż Hładkiego. "Widzowie docenili go za naturalność, Hładki na wizji nie potrafi stworzyć takiej atmosfery" - przekazała shownews.pl osoba związana z produkcją.

Obecni prowadzący "Dzień Dobry TVN"

Zmiany w obsadzie pojawiły się jeszcze przed wakacjami. Z kolei na czas lipca i sierpnia produkcja utworzyła nowe pary. Na ekranach mogliśmy oglądać m.in.: Ewę Drzyzgę, Annę Senkarę czy Krzysztofa Skórzyńskiego. Z kolei od września liczba par znacznie się okroiła. Pozostały jedynie trzy. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Serwis Plotek zapytał o zmiany w "Dzień dobry TVN" medioznawczynię Małgorzatę Irenę Skórską. "Z mojego punktu widzenia znaczna przewaga prezenterów powinna pozostać w 'Dzień dobry TVN', bo widz może poczuć się oszukany i może poszukać lepszych prowadzących w konkurencyjnych śniadaniówkach".

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o horrorach, które bawią, strasząc, wspominamy ekranizacje lektur, które chcielibyśmy zapomnieć, a także spoglądamy na Netfliksowego "Beckhama", bo jak tu na niego nie patrzeć? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także