Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Chcą dosłownie wyprzedzić konkurencję
W czerwcu wymieniono połowę prowadzących "Dzień Dobry TVN", ale na tym nie koniec zmian. Od września zmieniają się godziny emisji i wygląd telewizyjnego studia, a także to, co zobaczymy w programie. TVN chce wyprzedzić konkurencję. I to dosłownie.
W poniedziałek 4 września "Dzień Dobry TVN" wraca w pełnym codziennym wymiarze. Na widzów porannego pasma TVN czeka jednak sporo zmian, o których informuje m.in. portal Wirtualne Media. Po tym, jak u progu wakacji zredukowano o połowę liczbę prowadzących, zostawiając tylko trzy duety, zmiany doczekała się także formuła programu i wygląd telewizyjnego studia.
To ostatnie, jak czytamy na stronach wspomnianego portalu, zostało gruntownie przebudowane, a remont nie ograniczył się jedynie do kosmetycznej wymiany mebli czy dodatków. Jesienne wydania "Dzień Dobry TVN" będzie otwierać nowa czołówka oraz co najważniejsze, program będzie emitowany o innej niż w poprzednim sezonie porze.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Duże zmiany w TVN. Fala odejść i zwolnień
Śniadaniówka TVN od września będzie startować o nowej porze. Codziennie, także w weekendy, "Dzień Dobry TVN" będzie nadawane od 7:45, co oznacza, że w weekendy pojawi się na antenie o 10 minut wcześniej niż konkurencyjne "Pytanie na śniadanie".
W dni powszednie dotychczasowy przegląd prasy zastąpi nowy format przygotowany przez dziennikarzy TVN24 zatytułowany "5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku". Redaktorzy kanału informacyjnego omówią wraz z gospodarzami wydania najważniejsze tematy z prasy i sieci. W weekendy pojawi się zaś serwis informacyjny nadawany już jednak z nowego studia "Dzień dobry TVN".
Poza tym na widzów śniadaniowego show TVN czekają nowe cykle reporterskie, takie jak np. "Dzieci nie ryby" poświęcony problemom najmłodszych czy "Pełna chata" pokazująca życie polsko-brytyjskiej wielodzietnej rodziny.
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" ogłaszamy zwycięzcę starcia kinowych hegemonów, czyli "Barbie" i "Oppenheimera", a także zaglądamy do "Silosu", gdzie schronili się ludzie płacący za Apple TV+. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.