Trwa ładowanie...
d23ucnc

Zmiana w "Wiadomościach". Serwis zyska nową oprawę

"Nowa oprawa, nowa czołówka, nowa formuła", zapowiadają odświeżoną wersję "Wiadomości" prowadzący dziennik. O tym, jak będzie wyglądał w nowoczesnej odsłonie widzowie przekonają się już niebawem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiadomości" TVP
"Wiadomości" TVP (Materiały prasowe)
d23ucnc

"Wiadomości" już od 12 maja będą miały nową oprawę wizualną. Zmieni się scenografia, muzyka, a także czołówka dziennika. Serwis będzie nadawany z nowego studia (nad którym prace trwały od lipca do jesieni ubiegłego roku). W ostatnim czasie program nadawano ze studia "Panoramy". Teraz, jak informuje portal wirtualnemedia.pl, czołowy program informacyjny Jedynki zyska zupełnie nową formułę.

- W ostatnim czasie zmodyfikowaliśmy formułę "Wiadomości", w której zdynamizowaliśmy sposób przedstawiania newsów, a także zwiększyliśmy częstotliwość łączeń na żywo z naszymi reporterami z miejsc w których dzieją się najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Teraz do tego dodajemy supernowoczesne studio oraz supernowoczesne technologie graficzne. Nowe studio "Wiadomości" to nasz kolejny krok w kierunku odbudowy siły i prestiżu Telewizji Polskiej - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Jarosław Olechowski.

Nowa odsłona "Wiadomości" będzie wykorzystywać nowoczesne technologie. Odświeżone wydanie serwisu ma być skierowane do młodego widza. Jak powiedział portalowi wirtualnemedia.pl Olechowski, zmiany są podyktowane rosnącą oglądalnością programu.

d23ucnc

Zobacz także: Edyta Lewandowska: nowa prowadząca "Wiadomości" zadebiutowała na antenie

- Liczę, że dzięki kolejnym zmianom i supernowoczesnym technologiom nasz serwis będzie jeszcze szybciej pozyskiwać nowych widzów. Szczególnie tych młodych, którzy dzisiaj przestają oglądać telewizję – powiedział szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Nową oprawę "Wiadomości" przygotowała firma Platige Image. Wcześniejszą, wprowadzoną w 2015 r. przygotowała samodzielnie TVP. W czołówce można było zobaczyć "przelot", przez trzy miasta: Kraków, Gdańsk i Warszawę. W 2016 r. wprowadzono do niej kolejną zmianę – zamiast Pałacu Kultury i Nauki pojawiał się Zamek Królewski. Zapowiedź nowych "Wiadomości" możecie zobaczyć w powyższym wideo. Premiera nowej odsłony serwisu w niedzielę, 12 maja.

d23ucnc

Podziel się opinią

Share
d23ucnc
d23ucnc