Zmiana dla widzów. Przez kilka godzin nie będzie znanego kanału

Zamiast TTV rano na tym kanale będzie można oglądać TVN24
Zamiast TTV rano na tym kanale będzie można oglądać TVN24
Źródło zdjęć: © screen z programu

21.12.2021 07:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ci, którzy rano będą chcieli zobaczyć programy TTV, mogą być zaskoczeni świeżo wprowadzoną zmianą. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów "lex TVN", stacja zdecydowała się o zmianie sygnału i ramówki na kilka godzin.

Już 2,5 mln Polaków podpisało się pod apelem, który TVN kieruje do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie "lex TVN". Jeśli głowa państwa podpisze kontrowersyjną nowelizację ustawy medialnej, Discovery będzie musiało najprawdopodobniej sprzedać większościowy pakiet udziałów. Od kilku dni w TVN przeżywają prawdziwe "trzęsienie ziemi", w niedzielę 19 grudnia w kilkudziesięciu miastach Polski zorganizowano protesty. Sprawa nie cichnie. Zainteresowanie tematem jest na tyle duże, że TVN zdecydował się o zmianach w swoich stacjach telewizyjnych.

Od wtorku 21 grudnia zamiast TTV widzowie mogą oglądać TVN24. Po pobudce może to być małe zaskoczenie dla tych, którzy przywykli do oglądania w tym czasie show TTV. Od godziny 5.55 do 10 rano na tym kanale odbierany jest sygnał TVN24.

O zmianach poinformowano dzień wcześniej w wieczornym programie "Express" TTV.

- Na koniec jeszcze ważna informacja dla naszych widzów. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie ustawą "Lex TVN" i sprawą wolności mediów od jutra na antenie TTV od 5.55 do 10 nadawany będzie sygnał telewizji TVN24 - powiedziała prowadząca.

I tak się stało. Widzowie nie zobaczą "Detektywów", "Ukrytej prawdy", "Bajecznego życia hinduskich dynastii" i show "Damy i wieśniaczki". W tym czasie pokazywany jest program "Wstajesz i wiesz", a także m.in. "Rozmowa Piaseckiego".

"Dzięki tej decyzji w godzinach porannych TVN24 będzie miał niemal identyczny zasięg jak TVP Info" - zauważają Wirtualne Media.

Wygląda na to, że to nie koniec zmian dla widzów. Wirtualne Media podają, że może dojść do kolejnej zmiany w ramówkach i oprawie kanałów należących do Discovery, np. Discovery Channel czy Travel Channel.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (187)
Zobacz także