Trwa ładowanie...
tvn
MD
21-12-2021 07:10

Zmiana dla widzów. Przez kilka godzin nie będzie znanego kanału

Ci, którzy rano będą chcieli zobaczyć programy TTV, mogą być zaskoczeni świeżo wprowadzoną zmianą. W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów "lex TVN", stacja zdecydowała się o zmianie sygnału i ramówki na kilka godzin.

Zamiast TTV rano na tym kanale będzie można oglądać TVN24Zamiast TTV rano na tym kanale będzie można oglądać TVN24Źródło: screen z programu
d42q0wt
d42q0wt

Już 2,5 mln Polaków podpisało się pod apelem, który TVN kieruje do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie "lex TVN". Jeśli głowa państwa podpisze kontrowersyjną nowelizację ustawy medialnej, Discovery będzie musiało najprawdopodobniej sprzedać większościowy pakiet udziałów. Od kilku dni w TVN przeżywają prawdziwe "trzęsienie ziemi", w niedzielę 19 grudnia w kilkudziesięciu miastach Polski zorganizowano protesty. Sprawa nie cichnie. Zainteresowanie tematem jest na tyle duże, że TVN zdecydował się o zmianach w swoich stacjach telewizyjnych.

Od wtorku 21 grudnia zamiast TTV widzowie mogą oglądać TVN24. Po pobudce może to być małe zaskoczenie dla tych, którzy przywykli do oglądania w tym czasie show TTV. Od godziny 5.55 do 10 rano na tym kanale odbierany jest sygnał TVN24.

Zobacz: Kaczyński o TVN. Reakcja Piaseckiego

O zmianach poinformowano dzień wcześniej w wieczornym programie "Express" TTV.

d42q0wt

- Na koniec jeszcze ważna informacja dla naszych widzów. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie ustawą "Lex TVN" i sprawą wolności mediów od jutra na antenie TTV od 5.55 do 10 nadawany będzie sygnał telewizji TVN24 - powiedziała prowadząca.

I tak się stało. Widzowie nie zobaczą "Detektywów", "Ukrytej prawdy", "Bajecznego życia hinduskich dynastii" i show "Damy i wieśniaczki". W tym czasie pokazywany jest program "Wstajesz i wiesz", a także m.in. "Rozmowa Piaseckiego".

"Dzięki tej decyzji w godzinach porannych TVN24 będzie miał niemal identyczny zasięg jak TVP Info" - zauważają Wirtualne Media.

Wygląda na to, że to nie koniec zmian dla widzów. Wirtualne Media podają, że może dojść do kolejnej zmiany w ramówkach i oprawie kanałów należących do Discovery, np. Discovery Channel czy Travel Channel.

d42q0wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42q0wt