Trwa ładowanie...

"Złotopolscy": Andrzej Piaseczny o aktorstwie. Czy szykuje się wielki powrót Piaska do seriali?

Share
"Złotopolscy": Andrzej Piaseczny o aktorstwie. Czy szykuje się wielki powrót Piaska do seriali?
Źródło: AKPA
d2pr10c

Już jesienią Andrzej Piaseczny powróci na ekrany telewizorów dzięki programowi "The Voice of Poland". Piosenkarz dołączył do jury muzycznego show i będzie oceniał, ale też szkolił, uczestników hitu TVP2. Z telewizyjną Dwójką Piasek jest bardzo związany. W końcu to na jej antenie debiutował jako aktor. Od czasu występu w serialu "Złotopolscy" unikał gry w serialach i filmach. Czy teraz to się zmieni?

Seria o losach skłóconych bliźniaków Eleonory i Dionizego oraz ich najbliższych zagościła w telewizyjnej Dwójce w 1997 roku. W każdy weekend przed odbiornikami zasiadały miliony Polaków. Duża w tym zasługa Andrzeja Piasecznego. Ówczesny idol nastolatek zadebiutował w nowej dla siebie roli. Dał się poznać nie tylko jako piosenkarz, ale i aktor. Jego nazwisko było gwarantem wysokiej oglądalności.

Piasek wcielił się w rolę młodszego syna Marka i Anny Złotopolskich. W seruialu związany był z wieloma pięknościami. Jedną z nich była Marylka Barka - policjantka, którą zagrała Anna Przybylska.

d2pr10c

Dziś piosenkarz sceptycznie podchodzi do występów przed kamerami. Chociaż udział w hicie TVP2 uważa za przyjemną przygodę, teraz z rezerwą odnosi się do propozycji gry w telewizyjnych produkcjach. Niedawno zrobiło się głośno o powrocie piosenkarza do zawodu, który wykonywał w przeszłości. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski artysta odniósł się do tych doniesień. Czy chce porzucić karierę muzyczną dla aktorstwa?

By dowiedzieć się, co Piasek miał do powiedzenia na temat występów na ekranie, koniecznie obejrzyjcie zamieszczony powyżej klip.

(fot. AKPA)

(fot. ONS.pl)

d2pr10c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pr10c
d2pr10c