RozrywkaZenon Martyniuk na disco polo zarabia fortunę. Już teraz jest milionerem!

Zenon Martyniuk na disco polo zarabia fortunę. Już teraz jest milionerem!

Zenon Martyniuk na disco polo zarabia fortunę. Już teraz jest milionerem!
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. Anna Ryta

29.03.2017 13:03, aktual.: 29.03.2017 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie Doda i nie Edyta Górniak. To Zenek Martyniuk zarabia fortunę. Za najbliższe występy muzyk disco polo zgarnie dwa miliony złotych.

W latach 90. disco polo było jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. Dyskotekowe hity z prostymi melodiami i mało wyszukanymi tekstami święciły triumfy na każdej imprezie. Choć wraz z nastaniem nowego milenium ten rodzaj muzyki zaczął większości kojarzyć się z tandetą, dziś znów wrócił do łask. Największe przeboje zespołów Bayer Full, Boys czy Weekend biją rekordy popularności w serwisie YouTube, regularnie trafiając na listy klipów z wielomilionowymi odsłonami. Co ciekawe, gwiazdy muzyki disco polo mogą się również poszczycić wiernymi fanami, którzy tłumnie pojawiają się na ich koncertach. Tak ogromne zainteresowanie przekłada się na zarobki artystów.

Jak podaje "Fakt", na największe wynagrodzenie może liczyć Zenon Martyniuk. Za jego godzinny występ, organizator musi zapłacić 25 tysięcy złotych.

- Zenek stwierdził, że musi wykorzystać swoje pięć minut, które ma dzięki sukcesowi przeboju "Przez twe oczy zielone". W tym roku znacznie podniósł stawkę za jeden koncert. W poprzednim sezonie jego występ podczas dni miasta czy festynu kosztował średnio 14 tysięcy złotych - powiedział anonimowy informator tabloidu.

Kalendarz lidera zespołu Akcent już teraz pęka w szwach, a w samym sezonie wiosenno-letnim ma zaplanowanych 80 koncertów. Z jego grafiku wynika, że najczęściej będzie występować w weekendy - niekiedy nawet dwa razy dziennie. Oczywiście taki wysiłek się opłaci. I to dosłownie. Jak obliczył "Fakt", w ciągu kilku najbliższych miesięcy na konto muzyka trafi co najmniej dwa miliony złotych. Jeśli do tego dodamy gościnne występy w telewizji i zyski z reklam napoju energetyzującego (tutaj przeczytasz więcej na ten temat), to cała kwota robi piorunujące wrażenie. Inne gwiazdy mogą mu tylko zazdrościć!

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (460)
Zobacz także