Trwa ładowanie...

Zapendowska zdradza Ibiszowi tajniki swojej pracy: "Na pewno dobrze nie śpiewam, ale mam świetny słuch"

Mówi o sobie "jestem niezależna, szczera i ślepa", ale słuch ma znakomity i w ciągu chwili potrafi ocenić, czy ktoś ma talent. Gościem w programie Krzysztofa Ibisza będzie Elżbieta Zapendowska, czyli najbardziej znana i ceniona specjalistka od emisji głosu w Polsce.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zapendowska zdradza Ibiszowi tajniki swojej pracy: "Na pewno dobrze nie śpiewam, ale mam świetny słuch"Źródło: Materiały prasowe
d1xk9tk
d1xk9tk

Szkolenia wokalne przeszli u niej m.in. artyści musicalu "Metro", Edyta Górniak czy Doda. Zasiadała w jury wielu muzycznych talent show: "Jak Oni śpiewają", "Must Be the Music. Tylko muzyka" czy "Idol", emitowanych na antenie telewizji Polsat. Dziś Elżbieta Zapendowska jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie wokalistyki. Jaki jest jej sekret?

- Czy żeby uczyć śpiewu, to trzeba dobrze śpiewać, czy nie? – zapytał Ibisz.

- Ja na pewno dobrze nie śpiewam, ale mam świetny słuch. Często jest tak, że nauczyciele, którzy dobrze śpiewają, pokazują, jak należy śpiewać i uczniowie bezwiednie zaczynają ich kopiować. A to nie o to chodzi, sęk w tym, aby swoim śpiewem zainteresować kogoś, wciągnąć. Są ludzie, którzy ładnie śpiewają, ale nie wzbudzają w nas emocji, a są tacy, którzy śpiewają brzydziej, ale zastygamy, zapominamy o wszystkim, wbije w fotel i patrzymy na osobę śpiewającą, jak na jakieś zjawisko – wyznała Zapendowska.

W finałowym odcinku czwartego sezonu programu "Demakijaż" Elżbieta Zapendowska opowie Krzysztofowi Ibiszowi nie tylko o tym, jak się współpracuje z gwiazdami, ale też o swoim życiu prywatnym. Jesteście ciekawi, co mówi o miłości i swojej prywatności? Dowiecie się tego już we wtorek, 27 czerwca o 22:00 na antenie Polsat Cafe.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz zwiastun programu "Demakijaż"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1xk9tk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xk9tk