Trwa ładowanie...
d17iwy7

Must Be The Music. Tylko muzyka

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:

"Must Be The Music - Tylko muzyka" to jeden z flagowych programów muzycznych telewizji Polsat, który spośród tysięcy wokalnie uzdolnionych uczestników, ma za zadanie wyłonić tych najlepszych. Jurorami "Must Be The Music. Tylko muzyka" są: Adam Sztaba, Kora, Elżbieta Zapendowska i Łozo. Program prowadzą Maciej Rock i Paulina Sykut.

"Must be the music. Tylko muzyka" łączy telewizję z internetem, a za pomocą popularnego portalu społecznościowego fani wspierają swoich faworytów, mogąc na przykład za pomocą kliknięć przekazywać na jego konto pieniądze, które zostaną wypłacone przez Polsat.

Polska edycja programu powstała na licencji telewizji Sky One. Premiera pierwszej serii "Must be the music. Tylko muzyka" miała miejsce 5 marca 2011 roku.

W "Must be the music. Tylko muzyka" mogą wziąć udział nie tylko wokaliści, ale także zespoły, chóry, beatbokserzy oraz instrumentaliści. Do castingów telewizyjnych, zostaje wybranych 150 uczestników z całej puli osób, które zgłosiły swój udział w największych miastach Polski.

Uczestnicy przed jury prezentują przygotowane przez siebie utwory. Następnie wykonanie jest oceniane. Aby uczestnik mógł przejść przez etap castingu telewizyjnego, musi zdobyć co najmniej trzy pozytywne noty. W przypadku dwóch identycznych not, kandydat ma możliwość zaprezentowania drugiego, wybranego przez siebie utworu.

Do odcinków emitowanych na żywo wybierani są 32 uczestnicy, którzy za każdy swój występ zarabiają pieniądze. Kwota uzależniona jest od liczby głosów, jaką zdobędzie dana osoba podczas głosowania na Facebooku.

Następnym etapem są 4 półfinały. Do odcinka finałowego przechodzi dwóch wykonawców z każdego koncertu oraz jedna osoba z tak zwaną "dziką kartą", zdobytą dzięki głosom na Facebooku.

Zwycięzca programu otrzymuje 100 tysięcy złotych oraz możliwość udziału w konkursie podczas festiwalu Sopot TOPtrendy. W II edycji oprócz pieniędzy zwycięzca otrzymał ponadto prawo występu w Sylwestrowej Nocy Przebojów.

Pierwsza edycja wystartowała 5 marca 2011 r.

FINALIŚCI I EDYCJI

1. Enej (ZWYCIĘZCY)
2. Marcin Czyżewski
3. Tomasz Dolski
4. Little Breaver
5.PodobaMiSię
6.Conrado Yanez
7. Rotten Bark
8. Piotr Restecki
9.NOKO The day before

Druga edycja "Must be the music" wystartowała w niedzielę 4 września 2011 o 20:00. Finał programu odbył się 6 listopada 2011.

FINALIŚCI II EDYCJI

1. Maciej Czaczyk (ZWYCIĘZCA)
2. Marcelina Olak
3. Bruk Braders
4. Kapela InoRos
5. Natalia Zozula
6. Kamień Kamień Kamień
7. Raggafaya
8. Atmasfera
9. MashMish
10. Eris Is My Homegirl

Trzecia edycja programu "Must be the music. Tylko muzyka" rusza wiosną 2012 roku.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17iwy7
d17iwy7
d17iwy7