RozrywkaZabawna pomyłka w "Familiadzie". Zawodniczka aż uderzyła się w czoło

Zabawna pomyłka w "Familiadzie". Zawodniczka aż uderzyła się w czoło

Zawodniczka podała zabawną odpowiedź w "Familiadzie"
Zawodniczka podała zabawną odpowiedź w "Familiadzie"
Źródło zdjęć: © kadr z programu | x

23.01.2022 21:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Familiada" to kopalnia żartów, pomyłek i wpadek. Podawanie odpowiedzi pod presją czasu nie jest łatwe, o czym wie każdy zawodnik. I nawet gdy zorientuje się w mig, że podał błędną, jest już za późno. Pierwsza odpowiedź się liczy, dzięki czemu widzowie mają niezły ubaw.

W "Familiadzie" nietrudno o pomyłkę. Stres, obecność kamer i minimalna ilość czasu na podanie odpowiedzi – to wszystko sprawia, że zawodnikom mimo dobrej zabawy trudno zebrać myśli lub skojarzyć najprostsze fakty. Stąd później najzabawniejsze odpowiedzi, które nieraz stają się hitami internetu albo na stałe wchodzą do potocznego języka.

Uczestnicy też wiedząc o tym, nieraz specjalnie podają błędne odpowiedzi, by skorzystać na dowcipie i zdobyć chwilową popularność. Najczęściej zdarza się, że zawodnicy najzwyczajniej mylą się, podając pierwszą odpowiedź, jaka przyjdzie im do głowy.

I chociaż szybko orientują się, że popełnili błąd, jest już za późno. W "Familiadzie" liczy się tylko i wyłącznie pierwsze słowo.

O tym przekonała się zawodniczka ostatniego odcinka. Jednym z pytań, które padło, było to, które uczestnikom przynosi zazwyczaj najwięcej problemów, a widzom najwięcej radości. Dotyczyło zwierząt.

"Zwierzę, które ma chrapy" – padło, a jedna z zawodniczek zgłosiła się i wypaliła: "dzik!". "Przepraszam, koń" – dodała po sekundzie. Niestety system zarejestrował pierwsze słowo, a zrezygnowana uczestniczka uderzyła się dłonią w czoło. Widziała, że na jej błędzie skorzysta błyskawicznie przeciwniczka.

Zawodniczka zdała sobie sprawę z wpadki
Zawodniczka zdała sobie sprawę z wpadki© kadr z programu | x

Ostatecznie okazało się, że ankietowani wybrali następujące zwierzęta z chrapami: koń, osioł, łoś, zebra, jeleń, kucyk. Internauci zaś mimo wszystko docenili inwencję uczestniczki i żartobliwie zaczęli komentować #muremzadzikiem.

"Jednak dzik chrap nie ma! Ale może gdy śpi, to chrapie, to dlaczego nie...?" – ironizowali. Nie da się ukryć, ostatni odcinek teleturnieju dostarczył wesołości.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także