Wyciągnęli archiwalne nagranie z Kaźmierską. Już w 2008 r. szukała sławy
Jeszcze chwilę temu Dagmara Kaźmierska robiła furorę w "Tańcu z gwiazdami". Jednak gdy w mediach pojawiły się szokujące opisy jej dawnej działalności przestępczej jako sutenerki, TVN i Polsat zaczęły pospiesznie wymazywać ją ze swojej oferty programowej. Nie wszyscy mogą wiedzieć, że kobieta już w 2008 r. chciała zostać gwiazdą telewizji.
W 2009 r. Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji". Jednak wyszła z więzienia po 9 miesiącach odsiadki. W 2016 r. najpierw wystąpiła w "Pamiętnikach z wakacji", a potem w "Królowych życia" w TTV. Ten drugi program sprawił, że stała się znana.
Choć widzowie burzyli się, że telewizja promuje osoby z kryminalną przeszłością, jej kariera medialna z czasem rozwijała się coraz lepiej na przestrzeni ostatnich lat. W tym roku była przecież gwiazdą 14. edycji tanecznego show Polsatu i wielu widzów obstawiało jej zwycięstwo, mimo ewidentnych braków warsztatowych. Zrezygnowała z programu sama z powodu kontuzji. Niedługo później serwis Goniec opublikował wstrząsające zeznania jednej z jej ofiar.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Zobacz: program z Dagmarą Kaźmierską z 2008 r.
Telewizja Polsat zdecydowała się na zaprzestanie nadawania powtórek programu "Dagmara szuka męża" z celebrytką w roli głównej. Usunięto go też z Polsat Box Go. Z platformy zniknął również odcinek "Pamiętników z wakacji", w którym wystąpiła Dagmara. Z kolei stacja TVN, a dokładniej platforma streamingowa Player usunęła ze swojej biblioteki dwa archiwalne programy z udziałem kontrowersyjnej celebrytki - "Królowe życia" i "Made in Maroko".
Dagmara Kaźmierska już w 2008 r. próbowała przebić się w telewizji
Z racji, że o Kaźmierskiej jest obecnie bardzo głośno, wyciągane są kolejne fakty z jej życia. Okazuje się, że kobieta już w 2008 r. miała "parcie na szkło". W tamtym roku wystąpiła w fabularyzowanym dokumencie "Miejsce przeklęte: Haidi". Program opowiadał o sensacyjnych wypadkach, które zdarzyły się w różnych miejscach na terenie Polski. W odcinku o Kłodzku pojawił się wątek z agencją towarzyską "Haidi".
Kaźmierska opowiedziała w nim, że kupiła budynek w niezbyt dobrym stanie. - Trzeba było tu wymianę okien zrobić, elewacje. No spory remont. Taki night club, maszyny, można się napić... posiedzieć, porozmawiać. W przyszłości mam zamiar zrobić w drugiej części motel. Taką karczmę chciałabym zrobić przydrożną na wzór zakopiański - takie mi się podobają - mówiła.
W dalszej części programu Kaźmierska wyjawiła, że nazwa "Haidi" to nie jej pomysł, lecz poprzednich właścicieli, a nazwa jej klubu i firmy to "Tora". Przy okazji opowiedziała o strzelaninie, która miała miejsce w 2001 r. w innym klubie o… nazwie "Haidi".
- Miała miejsce strzelanina w 2001 r. bodajże, to było w kwietniu. To było w ogóle nie w tym miejscu. W mieście był klub, który także nosił nazwę "Haidi". Grupa z Wrocławia miała zatarg z moim mężem i tam właśnie pomiędzy nimi były jakieś tam niesnaski. Była strzelanina. W ogóle to nie ma związku z tym klubem, oprócz tego, że właściciele po zamknięciu tamtego klubu przenieśli się na górę i tutaj do tego klubu, i przez jakiś tam moment klub funkcjonował pod nazwą Haidi - można usłyszeć.
W komentarzach pod nagraniem na YouTube pojawiły się ostre komentarze internautów. "Karczma. Dobre!", "Burdelmama sama nie wierzy w to, co gada", "Miszczak, powinieneś siedzieć za promowanie takiej królowej". Na ten ostatni komentarz zareagowali inni internauci. Jeden z nich przypomniał, że Kaźmierska była popularna od dawna. "Jak widać, ludzie szybko zapominają" - ktoś skwitował. Z kolei inna osoba wspomniała, że TTV należy do TVN. "Podczas obecności sutenerki w królowych w TVN panował Miszczak" - wyjaśniła.
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozkładamy na czynniki pierwsze fenomen "Reniferka", przyglądamy się skandalom z drugiej odsłony "Konfliktu" i zachwycamy się zaskakującą fabułą "Sympatyka". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej: