RozrywkaWpadka na wizji. Prezenter pokazał zbyt wiele w saunie

Wpadka na wizji. Prezenter pokazał zbyt wiele w saunie

Bartek Jędrzejak zaliczył wpadkę
Bartek Jędrzejak zaliczył wpadkę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

08.04.2022 11:42, aktual.: 08.04.2022 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To wejście na antenę Bartek Jędrzejak będzie jeszcze długo wspominał. Choć w tym momencie trudno ocenić, kto bardziej, on czy fani. Pogodynek nadawał bowiem z sauny, a oczom widzów ukazał się zaskakujący widok. Od jeszcze większej wpadki było dosłownie o krok.

Bartek Jędrzejak w "Dzień Dobry TVN" zapowiada głównie pogodę, ale dba o to, by jego wejścia na antenę nie były nudne, a wręcz bawiły i zaskakiwały widzów. Dlatego też chętnie działa w terenie, wcielając się w rolę reportera. I tak w zależności od pory roku zmienia lokalizacje – zimą mówi o prognozach pogody w przerwach od szaleństwa na śniegu w górach, a latem wygrzewając się na plaży nad morzem lub znad mazurskich jezior.

Dodatkowo specjalnie dla widzów odkrywa ciekawe miejsca w Polsce, oferujące nieraz intrygujące aktywności. Tym razem aktywność nie była szczególnie zaskakująca, niemniej nie obyło się bez wpadki.

Jędrzejak gościł w Śremie, gdzie odwiedził saunę. Nadawał na żywo właśnie stamtąd, przeprowadzając m.in. krótkie rozmowy z amatorami takiego spędzania czasu. Podkreślił, też, że w saunie nie ma miejsca na pruderię, w dużej mierze ze względów zdrowotnych i dlatego siedzi się tam zupełnie nago, a osłonić się można jedynie ręcznikiem.

Sam był najlepszym przykładem swoich słów, bo wystąpił jedynie w ręczniku. W tej odsłonie jednak najwyraźniej poczuł się zbyt swobodnie, bo… w pewnym momencie rozstawił nogi zdecydowanie zbyt szeroko. Oczom widzów ukazał się zaskakujący, jak na telewizję śniadaniową, widok.

Choć na szczęście nie był obsceniczny, najwyraźniej ktoś z ekipy realizacyjnej zauważył, że prezenter jest o krok od wpadki. Musiał mu dyskretnie zwrócić uwagę, bo po chwili pogodynek siedział już zupełnie inaczej. Widzieliście to wydanie "Dzień Dobry TVN"?

Bartek Jędrzejak poczuł się przed kamerami zbyt swobodnie
Bartek Jędrzejak poczuł się przed kamerami zbyt swobodnie© Kadr z programu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także