Trwa ładowanie...

Wojciech Mucha nie zostawił na jej programie suchej nitki. Bugała ostro odpowiedziała koledze z prawicy

Nawet "Gazeta Polska Codziennie" staje przeciwko TVP Info? Wojciech Mucha określił audycję Bugały "programem dla idiotów". Prezenterka wdała się z nim w słowną przepychankę.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojciech Mucha nie zostawił na jej programie suchej nitki. Bugała ostro odpowiedziała koledze z prawicyŹródło: WP.PL, fot: Karolina Rogaska
drf2bjw

TVP Info w ostatnim czasie jest mocno krytykowana za emitowanie materiałów m.in. atakujących opozycję, a paski specjalne, jakie pojawiały się na antenie, trafiły nawet pod lupę organizacji Watch Dogs Polska. Stacja stała się także obiektem krytyki Wojciecha Muchy, współpracującego z "Gazetą Polską Codziennie". Dziennikarz zarzuca stacji manipulację informacjami. Nie szczędził stacji ostrych słów przy temacie o Fundacji Otwarty Dialog. Tej pracownicy telewizji publicznej zarzucali m.in. handel bronią. TVP Info odkryło, że za rządów PO-PSL fundacja otrzymała koncesję na handel bronią. Dziennikarz zaznaczył, że fundacja owszem, dostała koncesję, ale po to, by zapewnić ludziom na Majdanie kamizelki kuloodporne i podsumował rewelacje TVP Info komentarzem "K…wa, no nie manipulujcie już tak".

Najbardziej Mucha krytykuje jednak audycję Ewy Bugały, "Nie da się ukryć". W ostatnim poście na Twitterze napisał ostro - Przepraszam, ale "Nie da się ukryć" to jest program dla idiotów. Ew. ludzi, którzy nie zweryfikują żadnej podanej im informacji.

Wpis sprowokował Bugałę, by odpowiedzieć dziennikarzowi. - Obraża pan prawie milion Polaków, którzy oglądają program i wystawia świadectwo swojej kultury, wiedzy i roli jaką w tej sprawie odgrywa - napisała w swoim poście. Mucha nie pozostał jej dłużny i uargumentował swoją opinię wobec jej programu. - Moja rola jest dziś taka, by mówić, że kłamiecie cały dzień w sprawie, którą znam od podszewki. Mam prawo twierdzić, że świadomie i celowo – uciął dyskusję.

Twitter
Źródło: Twitter
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

drf2bjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drf2bjw
drf2bjw