PublicystykaWojciech Mucha nie zostawił na jej programie suchej nitki. Bugała ostro odpowiedziała koledze z prawicy

Wojciech Mucha nie zostawił na jej programie suchej nitki. Bugała ostro odpowiedziała koledze z prawicy

Wojciech Mucha nie zostawił na jej programie suchej nitki. Bugała ostro odpowiedziała koledze z prawicy
Źródło zdjęć: © WP.PL | Karolina Rogaska
Urszula Korąkiewicz

03.08.2017 09:44, aktual.: 03.08.2017 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawet "Gazeta Polska Codziennie" staje przeciwko TVP Info? Wojciech Mucha określił audycję Bugały "programem dla idiotów". Prezenterka wdała się z nim w słowną przepychankę.

TVP Info w ostatnim czasie jest mocno krytykowana za emitowanie materiałów m.in. atakujących opozycję, a paski specjalne, jakie pojawiały się na antenie, trafiły nawet pod lupę organizacji Watch Dogs Polska. Stacja stała się także obiektem krytyki Wojciecha Muchy, współpracującego z "Gazetą Polską Codziennie". Dziennikarz zarzuca stacji manipulację informacjami. Nie szczędził stacji ostrych słów przy temacie o Fundacji Otwarty Dialog. Tej pracownicy telewizji publicznej zarzucali m.in. handel bronią. TVP Info odkryło, że za rządów PO-PSL fundacja otrzymała koncesję na handel bronią. Dziennikarz zaznaczył, że fundacja owszem, dostała koncesję, ale po to, by zapewnić ludziom na Majdanie kamizelki kuloodporne i podsumował rewelacje TVP Info komentarzem "K…wa, no nie manipulujcie już tak".

Najbardziej Mucha krytykuje jednak audycję Ewy Bugały, "Nie da się ukryć". W ostatnim poście na Twitterze napisał ostro - Przepraszam, ale "Nie da się ukryć" to jest program dla idiotów. Ew. ludzi, którzy nie zweryfikują żadnej podanej im informacji.

Wpis sprowokował Bugałę, by odpowiedzieć dziennikarzowi. - Obraża pan prawie milion Polaków, którzy oglądają program i wystawia świadectwo swojej kultury, wiedzy i roli jaką w tej sprawie odgrywa - napisała w swoim poście. Mucha nie pozostał jej dłużny i uargumentował swoją opinię wobec jej programu. - Moja rola jest dziś taka, by mówić, że kłamiecie cały dzień w sprawie, którą znam od podszewki. Mam prawo twierdzić, że świadomie i celowo – uciął dyskusję.

Obraz
© Twitter
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (184)
Zobacz także