Trwa ładowanie...

Wiosna 2011 w Polsacie. Co czeka fanów seriali?

Wiosna 2011 w Polsacie. Co czeka fanów seriali?Źródło: AKPA
d581ps9
d581ps9

Wiosną już po raz trzeci zameldujemy się w "Hotelu 52". Zabierzemy widzów do Zakopanego, by pokazać "Szpilki na Giewoncie". Będziemy podążać za *"Linią życia". Goszcząc u Kiepskich przywitamy Waldusia, ponownie przeżyjemy "Pierwszą miłość" i nie unikniemy rozwiązywania "Trudnych spraw". Zostaniemy przyjęci do "Kobiecego Klubu Zbrodni", w którym będziemy rzucać "Kośćmi", po to, by przeniknąć do świata mrocznych spraw kryminalnych "CSI Miami" i "Nowego Jorku.*

Wielkie miłości, zarówno te niewinne, jak i te zakazane, dramaty oraz radości przeżyjemy z bohaterami nowego serialu obyczajowego "Linia życia". Scenarzyści zabiorą nas tym razem do przepięknego Trójmiasta, gdzie będziemy śledzić losy czterech wielopokoleniowych rodzin.

"Linia życia" to najnowszy serial obyczajowy Telewizji POLSAT. Opisuje historię czterech silnie powiązanych ze sobą rodzin. Łączą ich nie tylko koligacje rodzinne, ale i wielkie interesy, miłości, zdrady, tajemnice i… nienawiść. Środowisko biznesmenów, lekarzy, restauratorów oraz barwny świat osadzony w salonie piękności daje początek wątkom opowiadania, które będą rozwijać się w obrębie trzech pokoleń: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców. Główną bohaterką jest Klara Kessler (Paulina Chruściel), młoda lekarka, która niedawno wróciła ze Szwecji. Jej życiowe perypetie będą stanowić główną oś serialu.

d581ps9

W "Linii życia" zobaczymy znanych polskich aktorów, m.in.: Paulinę Chruściel, Beatę Ścibakównę, Annę Samusionek, Małgorzatę Potocką, Tomasza Ciachorowskiego, Zbigniewa Suszyńskiego, Radosława Pazurę, Aleksandrę Woźniak i Jana Monczkę.

Producentem serialu jest firma Bogota Film Michała Kwiecińskiego. Reżyserii podjęli się Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak. "Linia życia" zadebiutuje na antenie Polsatu 7 marca i będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 19.30.

Złamane serca, jeden pogrzeb i kilka ślubów, a przede wszystkim ulubione postaci i zakopiańskie krajobrazy – to wszystko czeka na wiernych widzów w drugim sezonie "Szpilek na Giewoncie" – serialu, który okazał się hitem ostatniej jesieni.

Po fantastycznym sukcesie, na antenę Telewizji POLSAT wraca serial "Szpilki na Giewoncie" z niepokorną Ewą Drawską (w tej roli niezrównana Magdalena Schejbal). Wraz z nią w drugim sezonie serialu zobaczymy dobrze znanych bohaterów, bez których szczególnie panie, nie wyobrażają sobie czwartkowych wieczorów: nieziemsko przystojnego Bartka (Krzysztof Wieszczek) oraz sympatycznego Niedźwiedzia Jaśka (Bartłomiej Topa). Ponownie zobaczymy rasową góralkę Anielę (Małgorzata Pieczyńska), ciepłą Barbarę (Katarzyna Gniewkowska) i przebiegłą Elizę (Iza Kuna). W tym sezonie, w serialu pojawi się także kilku nowych bohaterów, m.in. Michał – brat tragicznie zmarłego Jędrka, w tej roli zobaczymy Pawła Królikowskiego. Jędrek to prawdziwy lover boy – kocha wszystkie kobiety i na żadną nie może się zdecydować. Która tak naprawdę skradnie jego serce? Do zakopiańskiego biura reklamy dołączy nowa ambitna pracownica, Marta (Katarzyna Maciąg). Na
Krupówkach pojawi się Niedźwiedzica Zosia, którą zagra Ilona Ostrowska.

d581ps9

"Szpilki na Giewoncie" produkuje Paisa Films, studio filmowe Macieja Ślesickiego, a reżyserują Robert Wichrowski oraz Filip Zylber. Premierowe odcinki drugiego sezonu będzie można śledzić w każdy czwartek o godz. 22.00, począwszy od 24 lutego.

Po raz trzeci otworzymy drzwi luksusowego "Hotelu 52", w którym przeplatają się miłosne historie i kryminalne dramaty. Zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy rozgrywające się w zamkniętych apartamentach, nie pozwalają personelowi odetchnąć.

POZNAJ TAKŻE NOWE SERIALOWE PROPOZYCJE TVN Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon "Hotelu 52", zdobył sobie wierną, wielomilionową widownię. W trzeciej serii poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Doroty (Olga Bołądź) i Tomka (Marcin Bosak). Zobaczymy również, jak rozwijać się będzie związek Iwony (Magdalena Cielecka) i Michała (Rafał Królikowski). W hotelu zamelduje się matka Iwony (Sławomira Łozińska) a zarazem babcia Igora. Igor (Kamil Kula) postanowi odnaleźć ojca (w tej roli Marek Bukowski), którego nigdy nie poznał. Ten sezon „Hotelu 52” rozbuduje również wątki bohaterów, którzy dotąd pozostawali na drugim planie. Niepoprawna romantyczka Marta (Magdalena Lamparska) odkryje, że jej „drugą połówką” jest nie kto inny jak Kuba (Paweł Tomaszewski). Tradycyjnie w „Hotelu 52”
zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy m.in.: Stefano Terazzino, Łukasza Nowickiego, Krystiana Wieczorka, Katarzynę Maciąg, Marię Niklińską i Piotra Roguckiego. W rolach obsługi hotelowej znów będziemy oglądać Kamila Kulę, Jakuba Mazurka, Pawła Tomaszewskiego, Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską i Magdalenę Kumorek.

Producentem "Hotelu 52" jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, podobnie jak w poprzednich sezonach - Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska i Wojciech Szarski.

d581ps9

"Hotel 52" emitowany jest w każdy czwartek o godz. 21.00. Pierwszy odcinek trzeciej serii widzowie będą mogli obejrzeć już 24 lutego.

Najbliższy sezon "Świata według Kiepskich" zaskoczy nas powrotem Waldusia. Synek Ferdka przywiezie z Ameryki nie walizkę dolarów, ale… żonę! Nowe przygody bohaterów "Świata według Kiepskich" z pewnością ucieszą wielbicieli sitcomu obecnego na naszej antenie od 12 lat! Gdy wyobraźnia nie zna granic, a prawa fizyki i logiki przestają istnieć, najśmieszniejsza w Polsce grupa sąsiedzka znów może stanąć do walki o lepsze jutro. Tym bardziej, że po sześciu latach podróżowania po świecie, do kamienicy powróci syn Ferdka i Halinki - Walduś (Bartosz Żukowski). Waluś będzie teraz innym człowiekiem. Może nie stał się światowcem, ale niejedno już widział. Ma własne zdanie i stara się je przeforsować a co najważniejsze nie mieszka już z rodziną!

W nowej serii nie zabraknie oczywiście odtwórców głównych ról: Ferdka (Andrzej Grabowski), jego żony Halinki (Marzena Kipiel – Sztuka), ich córki Mariolki (Barbara Mularczyk), Paździochów (Ryszard Kotys i Renata Pałys), Boczka (Dariusz Gnatowski) czy listonosza (Bohdan Smoleń). W szalonych przygodach udział wezmą także gościnnie: Zofia Czerwińska, Anna Ilczuk, Piotr Gąsowski, Krzysztof Dracz, Lech Dybli oraz Michał Koterski.

Serial produkuje ATM Grupa, a reżyseruje Patrick Yoka. Nowe odcinki "Świata według kiepskich" będzie można zobaczyć w każdą środę, od 2 marca o godz. 20.00.

d581ps9

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz nową propozycję - „Trudne sprawy”.

Dla tych, którzy poszukują opowieści z życia wziętych, Polsat przygotował trzy seriale paradokumentalne: premierowe „Trudne sprawy” oraz kontynuację „Dlaczego ja?” i „Malanowski i partnerzy”. „Trudne sprawy” to poruszające, chwytające za serce historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o niecodziennych problemach i tajemnicach ludzi żyjących obok nas. W serialu poznamy m. in. historię nauczyciela podrywającego swoje uczennice, surogatki, walczącej o swoje nienarodzone dziecko, czy zdradzanego męża. Widzowie zobaczą także nowe odcinki znanego już serialu paradokumentalnego „Dlaczego ja?” Wśród różnych ludzkich historii zobaczymy m. in. ojca, którego syn okazuje się gejem, 16-latka, któremu rodzi się dziecko, czy wdowę, która w spadku po mężu otrzymuje nieślubną córkę. W serialu "Malanowski i partnerzy" detektywi znów podejmą się rozwiązywania ludzkich problemów, ścigania przestępców i odnajdywania
zaginionych osób.

Producentem seriali „Dlaczego ja?” i „Trudne sprawy” jest firma Takomedia, zaś „Malanowskiego i partnerów” – Constantin Entertainment. Premierowe odcinki „Dlaczego ja?” będzie można zobaczyć od 28 lutego o godz. 17.00, od poniedziałku do piątku. „Trudne sprawy” zadebiutują 1 marca o godz. 14.45. Tego samego dnia wystartuje kolejny sezon serialu „Malanowski i partnerzy”.

Wiosną 2011 Telewizja POLSAT zaprasza również na kontynuacje kochanych przez widzów polskich seriali: „Daleko od noszy 2” (premiera 5 marca o godz. 19.30) i „Pierwszą miłość”.

d581ps9

Na czwartkową noc przygotowaliśmy mroczny serial kryminalny „Kobiecy Klub Zbrodni”, którego scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych thrillerów Jamesa Pattersona. „Kobiecy Klub Zbrodni” to dramat kryminalny, w którym prym wiodą cztery profesjonalistki: inspektor z wydziału zabójstw, lekarz sądowy, prokurator i reporter śledczy. Tworzą nieformalną grupę dochodzeniową, która potrafi rozwikłać nawet najtrudniejsze zagadki przestępczego światka San Francisco. W serialu zobaczymy Angie Hormon, Laurę Harris, Paulę Newsome i Aubrey Dolar.

„Kobiecy Klub Zbrodni” zadebiutuje na antenie Telewizji POLSAT 3 marca. Serial będzie emitowany w czwartki o godzinie 23.00

Na antenę powrócą także nasze hity, czyli zagraniczne seriale kryminalne. W „CSI: Kryminalne zagadki Miami” już po raz ósmy Horatio Caine i jego ekipa będą rozwiązywać zagadki pozornie nie do rozwiązania. Kontynuacja premierowego 8 sezonu od 27 lutego o godz. 20.00. Mroczne zaułki Nowego Jorku („CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”) znów będzie penetrować doskonała para detektywów Mac (nominowany do Oscara Gary Sinise) i Stella (nominowana do nagrody Emmy Melina Kanakaredes). Kontynuacja premierowego 6 sezonu od 24 lutego o godz. 20.00. Nawet najdrobniejszy szczegół nie umknie niesamowitej antropolog dr Brennan z serialu „Kości” (kontynuacja premierowego 5 sezonu od 27 lutego o godz. 22.00).

Zobacz także:

d581ps9

[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )
[

W "MAJCE" ZACHWYCAŁA. TERAZ WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/instynkt-marieta-zukowska-wyglada-fatalnie-6026602063090305g )
[

MŁYNARSKA ROZEBRAŁA SIĘ NA WIZJI! ]( http://teleshow.pl/gid,13101775,img,13101797,kat,1024835,title,Mlynarska-rozebrala-sie-do-pracy,galeria.html )
[

CZY LAMIA Z "SEKSMISJI" MOCNO SIĘ ZMIENIŁA? ]( http://film.wp.pl/pamietacie-seksmisje-6025276006806657g )

d581ps9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d581ps9