WP
WP

Hotel 52 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
WP

„Hotel 52” to polski serial obyczajowy emitowany w telewizji Polsat. Jego premiera odbyła się 25 lutego 2010 roku. Reżyserem pierwszego odcinka jest Michał Kwieciński, a pozostałych Grzegorz Kuczeriszka. Serial składa się z trzech sezonów.

"Hotel 52" to serial, którego w Polsce jeszcze nie było. Kto by nie chciał zajrzeć w najciemniejsze zakamarki ekskluzywnych hoteli? Czy pod atłasowymi pościelami, drogimi żyrandolami, wśród dostojnych kamerdynerów, mogą kryć się prawdziwe uczucia i skrywane namiętności? Barwna obsada w komediowy sposób stara się odpowiedzieć na te pytania. Skrywane pod szatą luksusu ludzkie tajemnice za sprawą głównej bohaterki Natalii Lipskiej oglądają światło dzienne.

Centralna postać serialu "Hotel 52" to Natalia Lipska, 24-latka, która w wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności staje się właścicielką luksusowego hotelu. Jest młoda, spontaniczna, bezpośrednia; zupełnie nie pasuje do świata "białych rękawiczek" i zawodowej uprzejmości. Nie umie i nie zamierza się do niego przystosowywać. Nieustannie wkracza w problemy gości hotelowych, czasami je rozwiązując, ale jeszcze częściej powodując dodatkowe komplikacje.

W dodatku jest wybitną specjalistką od komplikowania własnego życia, obdarzoną szczególnym talentem do wybierania niewłaściwych mężczyzn, co ujawnia się bardzo mocno w serialu "Hotel 52". W losach młodych i starszych pracowników Hotelu 52, jak w lustrze odbijają się współczesne problemy i wyzwania.

Oprócz wątków głównych bohaterów, co odcinek, podglądamy losy gości hotelu. Śledzimy ich przejmujące, niecodzienne perypetie, które często obrazują przewrotność losu, zawsze zaś zmuszają w końcu naszych hotelowych ulubieńców do mniej lub bardziej skutecznej interwencji, do ujawnienia prawdziwych cech charakteru, wyrzucenia z siebie emocji, do pokazania, jakimi są ludźmi. Wydarzenia dramatyczne mieszają się z komediowymi, dobro przeplata się ze złem, uczucia z wyrachowaniem, smutek z wybuchami radości.

WP

W skład obsady serialu wchodzą: Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski, Krzysztof Kwiatkowski, Magdalena Kumorek, Magdalena Lamparska, Jakub Mazurek.

Tytuł oryginalny

Hotel 52

Gatunek

komedia, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

WP
WP
WP