Trwa ładowanie...
d48fxjf

Maciej Musiał 5 lat temu. Grał ze Sławomirem w... Pamiętacie?

Panowie spotkali się na planie "Hotelu 52". Serial w gwiazdorskiej obsadzie wówczas był całkiem popularny. Natomiast aktorzy jeszcze nie zdobyli sławy i uznania, chociaż nazwisko i twarz Musiała były coraz bardziej rozpoznawalne. Co zmieniło się od momentu, gdy wykonano zdjęcie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Musiał na początku kariery
Maciej Musiał na początku kariery (Materiały prasowe)
d48fxjf

Musiał grał w "Hotelu 52" od 2012 do 2013 roku. Później tasiemiec zniknął z anteny. Szkoda, bo obserwowanie perypetii pracowników eleganckiego hotelu i przygód jego gości było idealną rozrywką na lekki, przyjemny wieczór. Zadbano o ciekawą obsadę - widzowie mogli oglądać Magdę Cielecką, Marka Bukowskiego, Klaudię Halejcio, Rafała Królikowskiego. W kuchni hotelu działali z kolei Sławomir i Maciej Musiał.

18-latek stał wówczas u progu kariery. Od roku grał w "Rodzince.pl" - rola Tomka już zdążyła spodobać się telewidzom, podobnie było, gdy sympatyczny chłopak wcielił się w Łukasza Szeląga, syna znajomych właścicielki hotelu, początkującego kucharza.

- Moja postać jest bardzo fajnie napisana i zaskakuje swoimi przemianami. W pierwszych odcinkach można powiedzieć, że nie da się mnie lubić. Gram zadufanego w sobie ucznia prywatnego liceum, syna bogatych rodziców, który korzysta z tego, że jest w Warszawie bez opieki i kontroli rodziców - opowiadał o swojej roli.

d48fxjf

Obecnie Musiał studiuje aktorstwo. Jego kariera zwolniła tempa, ale, wbrew pozorom, o gwieździe "Rodzinki.pl" fani nie zapomnieli.

Sławomir, który obecnie prowadzi show "Big Music Quiz" w TVP2 i zgarnia za to sporą gażę, 5 lat temu grał pomocnika szefa kuchni, Żenię. Jego rola była niewielka, ale charakterystyczna. Później Zapale udało się zagrać jeszcze w wielu serialach i filmach, ale drzwi do kariery otworzył sobie, śpiewając "Miłość w Zakopanem". Warto dodać, że ulubieniec publiczności w 2016 roku wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", później pojawił się też w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po latach udało mu się zyskać rozgłos, o jakim marzył.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d48fxjf

Podziel się opinią

Share
d48fxjf
d48fxjf