Trwa ładowanie...

Maciej Musiał 5 lat temu. Grał ze Sławomirem w... Pamiętacie?

Panowie spotkali się na planie "Hotelu 52". Serial w gwiazdorskiej obsadzie wówczas był całkiem popularny. Natomiast aktorzy jeszcze nie zdobyli sławy i uznania, chociaż nazwisko i twarz Musiała były coraz bardziej rozpoznawalne. Co zmieniło się od momentu, gdy wykonano zdjęcie?

Maciej Musiał 5 lat temu. Grał ze Sławomirem w... Pamiętacie?Źródło: Materiały prasowe
dthpkh3
dthpkh3

Musiał grał w "Hotelu 52" od 2012 do 2013 roku. Później tasiemiec zniknął z anteny. Szkoda, bo obserwowanie perypetii pracowników eleganckiego hotelu i przygód jego gości było idealną rozrywką na lekki, przyjemny wieczór. Zadbano o ciekawą obsadę - widzowie mogli oglądać Magdę Cielecką, Marka Bukowskiego, Klaudię Halejcio, Rafała Królikowskiego. W kuchni hotelu działali z kolei Sławomir i Maciej Musiał.

18-latek stał wówczas u progu kariery. Od roku grał w "Rodzince.pl" - rola Tomka już zdążyła spodobać się telewidzom, podobnie było, gdy sympatyczny chłopak wcielił się w Łukasza Szeląga, syna znajomych właścicielki hotelu, początkującego kucharza.

- Moja postać jest bardzo fajnie napisana i zaskakuje swoimi przemianami. W pierwszych odcinkach można powiedzieć, że nie da się mnie lubić. Gram zadufanego w sobie ucznia prywatnego liceum, syna bogatych rodziców, który korzysta z tego, że jest w Warszawie bez opieki i kontroli rodziców - opowiadał o swojej roli.

Obecnie Musiał studiuje aktorstwo. Jego kariera zwolniła tempa, ale, wbrew pozorom, o gwieździe "Rodzinki.pl" fani nie zapomnieli.

Sławomir, który obecnie prowadzi show "Big Music Quiz" w TVP2 i zgarnia za to sporą gażę, 5 lat temu grał pomocnika szefa kuchni, Żenię. Jego rola była niewielka, ale charakterystyczna. Później Zapale udało się zagrać jeszcze w wielu serialach i filmach, ale drzwi do kariery otworzył sobie, śpiewając "Miłość w Zakopanem". Warto dodać, że ulubieniec publiczności w 2016 roku wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", później pojawił się też w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po latach udało mu się zyskać rozgłos, o jakim marzył.

dthpkh3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dthpkh3