Trwa ładowanie...
hotel 52
20-11-2013 15:48

"Hotel 52": Kacper Kuszewski i zakazany związek nauczyciela z uczennicą

"Hotel 52": Kacper Kuszewski i zakazany związek nauczyciela z uczennicąŹródło: Polsat
duv5k02
duv5k02

W najbliższym odcinku "Hotelu 52" będziemy świadkami kolejnych emocjonujących wydarzeń. Co tym razem się spotka bohaterów?

W Hotelu 52 zjawia się 16-letnia Maja (Klementyna Szymańska) z małym dzieckiem. Poszukuje Łukasza (Maciej Musiał). Podaje się za jego starą znajomą ze szkoły. Młody kucharz nie przypomina sobie, żeby kiedykolwiek widział dziewczynę. W obawie, że zostanie posądzony o zadzieranie nosa – w końcu powoli staje się popularny – udaje, że ją poznaje.

Maja prosi o udostępnienie na kilka godzin pokoju, w którym spokojnie mogłaby nakarmić i przebrać dziecko. Łukasz spełnia jej prośbę. Dziewczyna wyjawia mu, że uciekła z domu. Jej rodzice nie akceptowali, że związała się z dużo od siebie starszym nauczycielem angielskiego. To właśnie z nim ma dziecko. Maja jest przekonana co do uczucia, jakim darzy Filipa (Kacper Kuszewski). Wie też, że ten ją kocha.

Wkrótce do Mai przyjeżdża Filip. Obecność nieletniej z dzieckiem w towarzystwie starszego mężczyzny wzbudza niemałe kontrowersje wśród personelu. Niespodziewanie w Hotelu 52 zjawiają się także rodzice Mai (Agnieszka Warchulska i Krzysztof Cybiński). Stanowczo sprzeciwiają się związkowi córki. Czy staną dziewczynie na drodze?

duv5k02

Emisja 12. odcinka 7. serii "Hotelu 52" już jutro, 21 listopada, o godz. 21.00 w Telewizji POLSAT.

duv5k02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duv5k02