Wiosenna ramówka TVN bez niespodzianek

Wiosenna ramówka TVN bez niespodzianek

12.02.2009 11:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiosną telewizja TVN będzie kontynuowała sprawdzone formaty. W ramówce pojawią się dwie nowości: program "Złap złodzieja" oraz serial "Generał". W ofercie filmowej znajdą się takie produkcje jak "Testosteron", "Posejdon" oraz "Superman powraca" - informują Wirtualnemedia.pl.

Format "Złap złodzieja" poprowadzą zresocjalizowani przestępcy, którzy będą się włamywać do domów i mieszkań, by doradzić właścicielom, jak je zabezpieczyć. TVN planuje jego emisję od marca w soboty o 17.00. Serial "Generał", opowiadający o generale Władysławie Sikorskim, pojawi się zaś dopiero w drugiej połowie sezonu.

Wieczorne sobotnie pasmo zajmą filmy fabularne. Wcześniej stacja nada jednak dwa premierowe odcinki sitcomu "Niania".

Sukcesywnie od marca kanał będzie wprowadzał kolejne serie swoich sztandarowych pozycji takich jak: "Szymon Majewski Show" (poniedziałki 21.30), "39 i pół" (wtorki 21.30),"Kuba Wojewódzki" (wtorki 22.30), "You Can Dance" (środy 21.30), "Taniec z gwiazdami" ( niedziele 20.00) czy "Teraz albo nigdy!"(niedziele 22.00). Wcześniej, bo już 16 lutego, pojawią się premierowe odcinki "W11", "Detektywów" czy "Rozmów w toku".

Wiosną w ramach pasm filmowych wyemitowane zostaną takie produkcje jak "Testosteron", "Posejdon" , "Superman powraca", "Sposób na teściową", "Pan i Pani Smith", "Shrek 1 i 2","Sahara","Batman początek". Pojawią się także nowe sezony znanych amerykańskich seriali ("Rodzina Soprano", "Dexter").

Widzowie nie zobaczą drugiej edycji "Mam talent!", nowych odcinków sitcomu "Hela w opałach" oraz serialu "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem. Propozycje te pojawią się w ramówce TVN dopiero jesienią.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także