Trwa ładowanie...
dwri4nn

Złodziej

Najnowsze informacje
5.0
(71 głosów)
Oceń:

Szef grupy złodziei, Nick Atawter planuje największy skok w historii USA. Ten serial w wyrafinowany sposób opowiada historię jego ekipy, każdy odcinek relacjonuje kolejny dzień ich przygotowań.

Losy tytułowych bohaterów nierozerwalnie splatają się z losami kilku innych postaci tego dramatu sensacyjnego, ale za każdym razem w inny, całkowicie odmienny sposób – wszystkich połączyło poprzednie włamanie tej drużyny: na bank w San Francisco.

Popełnili wtedy błąd w sztuce i narazili się na zemstę chińskiej mafii. Zabójca (Will Yun Lee) w ślad za nimi zmierza do Nowego Orleanu, gdzie może liczyć na pomoc wycofującego się ze służby policjanta (Michael Rooker), przeciw któremu śledztwo prowadzi wydział spraw wewnętrznych. Na barki Nicka spada jeszcze odpowiedzialność za zbuntowaną nastoletnią pasierbicę (Mae Whitman).

Sytuacja staje się coraz bardziej kryzysowa, mimo to on pozostaje twardym profesjonalistą i stara się oddzielać życie osobiste od coraz poważniejszych problemów w swojej sekretnej profesji. Może liczyć jedynie na wsparcie swojej najlepszej klientki (Linda Hamilton – gwiazda filmów: „Terminator” i „Terminator 2”.).

Ale jak długo? Żaden skok nie jest wart życia...

Złodziej
Tytuł oryginalny

Thief

Gatunek

dramat, kryminał, serial, thriller

Kraj produkcji

USA

Obsada

Mae Whitman (Tammi Deveraux)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwri4nn
dwri4nn
dwri4nn