Trwa ładowanie...
dbo9a8n

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali "Dance, Dance, Dance". Widzowie oburzeni

Wygrana aktorskiej pary w "Dance, Dance, Dance" wzbudziła mnóstwo emocji. Widzowie uważają, że to Patricia Kazadi z siostrą powinny wygrać show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Gąsiewska w "Dance, Dance, Dance"
Wiktoria Gąsiewska w "Dance, Dance, Dance" (Materiały prasowe)
dbo9a8n

Finał "Dance, Dance, Dance" za nami, ale wciąż nie opadły emocje. Pierwszą edycję tanecznego show wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy znaleźli się w finale z Patricią Kazadi i jej siostrą. Pierwsze kontorwersje pojawiły się już w trakcie trwania odcinka. Na górze ekranów telewizorów pojawił się komunikat, że "Dance, Dance, Dance" nadawane jest na żywo, co było oczywiście nieprawdą.

Patricia Kazadi przecież od kilku dni jest w Los Angeles na Coachelli, natomiast Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w sobotę, że wylatuje na wakacje. Po ogłoszeniu wyników widzowie nie do końca byli zadowoleni z tego, kto wygrał. Zdaniem niektórych Patricia z siostrą tańczyły znacznie lepiej od aktorskiej pary.

ZOBACZ: Zapłakana Gąsiewska na treningu. Już nie ma siły

- "Kolejny raz wygrywa popularność... Niestety smutne to, ale prawdziwe. Siostry przez wszystkie odcinki były lepsze".
- "Dziewczyny były lepsze zdecydowanie, a młodzi tylko bardziej wylansowani".
- "Albo faworyzacja Adama i Wiki albo widz ślepy".
- "Lubię Adama i Wiktorię, ale siostry Kazdai wymiatają i powinny wygrać. TVP2 możecie się bardziej postarać w kolejnych edycjach i nie robić takich wałków".
- "Siostry Kazadi były lepsze!"

Pojawiają się również głosy, że Patricia i Viktoria Kazadi były faworyzowane przez jurorów, ale widzom ewidentnie bardziej spodobał się duet Adama i Wiktorii.

- "Czy tylko ja czuję, że faworyzują siostry Kazadi?"
- "Ida zawsze była zachwycona siostrami. Ewidentnie chciała, aby wygrały".

Zdaniem tej części widzów to Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zasłużyli na zwycięstwo. Prawda jest taka, że w tym przypadku nie ma większego znaczenia, kto zajął pierwsze miejsce, ponieważ wygrana i tak zostaje przeznaczona na szczytny cel.

dbo9a8n

Podziel się opinią

Share

dbo9a8n

dbo9a8n