ycipk-2ppve4

Wiesława z "Sanatorium miłości" jest pewna swoich wdzięków. Bikini? Czemu nie!

Od pierwszego odcinka "Sanatorium miłości" została ulubienicą widzów. Okazuje się, że Wiesia idzie z duchem czasu i korzysta z mediów społecznościowych. Spójrzcie tylko na zdjęcia z wakacji na jej instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy program TVP to hit
Nowy program TVP to hit (East News, Fot: East News)
ycipk-2ppve4

O jesieni życia krąży mnóstwo legend. Mówi się, że ludzie na emeryturze nudzą się i narzekają na zdrowie. Czyżby? Wbrew powszechnie panującej opinii powstał nowy program "Sanatorium miłości". Dwunastu uczestników spotkało się w Ustroniu, gdzie "korzystają z życia". Nie ma tam nudy.

ZOBACZ TAKŻE: Byliśmy na z kamerą na konferencji "Sanatorium miłości". Zobaczcie, jak się bawią seniorzy

ycipk-2ppve4

Od samego początku uwagę widzów zwróciły uwagę dwie panie. Wiesława oraz Nina. Dwie szalone kobiety, które przyjechały zaznać przygody życia.

Okazuje się, że Wiesława Kwiatek jest aktywna w mediach społecznościowych. Tam chwali się najpiękniejszymi chwilami. A to trening, a to wymarzone wakacje i błogie lenistwo. Jesteśmy przekonani, ze wdzięku i formy pozazdrościłyby jej o wiele młodsze koleżanki.

Uczestniczka show zdradziła nawet, że ma powodzenie u o wiele młodszych mężczyzn. - Piszą do mnie listy na Facebooku i ślą maile, dołączają też zdjęcia, niektóre takie, że sama rumienię się na ich widok i ukrywam to przed koleżankami - zdradziła w "Super Expressie".

ycipk-2ppve4

Program to dla wszystkich odskocznia od szarej rzeczywistości. - Część z nich zaczęła przeżywać teraz drugą młodość, choć sami mówią o niej "pierwsza". I będzie to widać w programie. Myślę, że wielu starszych widzów zobaczy w nich siebie. Kiedyś pracowali, mieli pasje, bawili się. Dlaczego teraz mają z tego rezygnować? - mówiła na łamach magazynu "Flesz" Marta Manowska, która jest zachwycona uczestnikami nowego show.

Jesteśmy pewni, że Wiesia jeszcze nieraz zaskoczy, a to dopiero początek jej telewizyjnej kariery.

ycipk-2ppve4
ycipk-2ppve4
ycipk-2ppve4