Trwa ładowanie...

Wiesława z "Sanatorium miłości" podstawiona? Fani mają dowody

Program TVP o emerytach szukających miłości, w mgnieniu oka stał się hitem. Internauci węszą spisek i twierdzą, że ulubienica widzów, Wiesia, jest opłaconą aktorką. Ponoć brała udział w innym show konkurencyjnej stacji.

Share
Wiesława z "Sanatorium miłości" podstawiona? Fani mają dowody
Źródło: East News, fot: East News
d39or2x

Jeśli wierzyć dochodzeniu internautów, Wiesia z "Sanatorium miłości" wzięła jakiś czas temu udział w popularnym programie Polsat Cafe. Hit TVP stracił na wiarygodności.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

Po ostatnim, trzecim odcinku "Sanatorium miłości" w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci doszukali się, że Wiesława Kwiatek już wcześniej dobrze znana była telewidzom.

d39or2x

Na Facebooku pojawiły się komentarze poparte zrzutami screenami, które udowadniają, że kobieta wzięła udział w programie "Nieoczekiwana zmiana", emitowanym przez stację Polsat Cafe.

Portal "Party.pl" pokusił się o znalezienie telewidzów, którzy nie mają wątpliwości, że Wiesia to już celebrytka, otrzymującą honorarium od obu stacji.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook

Fani wątpią, czy "Sanatorium miłości" jest programem wiarygodnym.

d39or2x

- Ej no teraz na Polsat cafe widzę Wiesię z jakimś partnerem Waldkiem... Co jest? - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Jak zauważa Party.pl, sama Wiesława pozostawiła też szeroko otwartą dla spekulacji furtkę, twierdząc w wywiadzie dla "Na Żywo", że jej najdłuższy związek po owdowieniu trwał 6 lat. Tymczasem w Polsatowskiej "Nieoczekiwane zmianie" wyjawiła, że jest w tej chwili w związku 10-letnim.

Uważni widzowie są zdania, że istnieją bardzo solidne podstawy, by sądzić, że Wiesława nie jest uczestniczką telewizyjnych show, lecz zatrudnioną przez stacje aktorką.

d39or2x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39or2x
d39or2x