Trwa ładowanie...
ycipk-32bn0z

Wiesława z "Sanatorium miłości" podstawiona? Fani mają dowody

Program TVP o emerytach szukających miłości, w mgnieniu oka stał się hitem. Internauci węszą spisek i twierdzą, że ulubienica widzów, Wiesia, jest opłaconą aktorką. Ponoć brała udział w innym show konkurencyjnej stacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiesława Kwiatek z "Sanatorium miłości"
Wiesława Kwiatek z "Sanatorium miłości" (East News, Fot: East News)
ycipk-32bn0z

Jeśli wierzyć dochodzeniu internautów, Wiesia z "Sanatorium miłości" wzięła jakiś czas temu udział w popularnym programie Polsat Cafe. Hit TVP stracił na wiarygodności.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

ycipk-32bn0z

Po ostatnim, trzecim odcinku "Sanatorium miłości" w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci doszukali się, że Wiesława Kwiatek już wcześniej dobrze znana była telewidzom.

Na Facebooku pojawiły się komentarze poparte zrzutami screenami, które udowadniają, że kobieta wzięła udział w programie "Nieoczekiwana zmiana", emitowanym przez stację Polsat Cafe.

Portal "Party.pl" pokusił się o znalezienie telewidzów, którzy nie mają wątpliwości, że Wiesia to już celebrytka, otrzymującą honorarium od obu stacji.

Facebook.com
Podziel się
ycipk-32bn0z

Fani wątpią, czy "Sanatorium miłości" jest programem wiarygodnym.

- Ej no teraz na Polsat cafe widzę Wiesię z jakimś partnerem Waldkiem... Co jest? - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Jak zauważa Party.pl, sama Wiesława pozostawiła też szeroko otwartą dla spekulacji furtkę, twierdząc w wywiadzie dla "Na Żywo", że jej najdłuższy związek po owdowieniu trwał 6 lat. Tymczasem w Polsatowskiej "Nieoczekiwane zmianie" wyjawiła, że jest w tej chwili w związku 10-letnim.

Uważni widzowie są zdania, że istnieją bardzo solidne podstawy, by sądzić, że Wiesława nie jest uczestniczką telewizyjnych show, lecz zatrudnioną przez stacje aktorką.

ycipk-32bn0z
Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-32bn0z

ycipk-32bn0z
ycipk-32bn0z