Wiesław Nowobilski jest już zmęczony "Tańcem z gwiazdami"? Treningi mocno dają mu w kość

Wiesław Nowobilski jest już zmęczony "Tańcem z gwiazdami"
Wiesław Nowobilski jest już zmęczony "Tańcem z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Redakcja WP Popkultura

27.09.2022 15:44, aktual.: 27.09.2022 16:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Wiesław Nowobilski jest absolutnym ulubieńcem widzów bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami". Jak udało się nam dowiedzieć, sympatyczny kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" jednak już jest mocno zmęczony treningami do show. Liczy na to, że wkrótce odpadnie?

Jesteśmy właśnie na półmetku 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Z show pożegnało się już pięć par, co oznacza, że sześć duetów wciąż ma jeszcze szansę na zwycięstwo. Wśród nich są Wiesław Nowobilski oraz Janja Lesar, którzy co tydzień dają z siebie wszystko na parkiecie. Podczas poniedziałkowego odcinka widzimy 1,5-minutowy perfekcyjny efekt ich pracy, lecz jak się okazuje, za zamkniętymi drzwiami ich sali treningowej wcale nie wygląda to tak kolorowo.

- Wiesiek jest już mocno zmęczony treningami i programem. Nie spodziewał się, że to będzie wymagało od niego aż tyle energii. Cieszy się, że mógł trochę schudnąć, przeżyć przygodę życia i poznać tylu wspaniałych ludzi, ale powoli zaczyna mu brakować sił do trenowania, zwłaszcza, że w najbliższy poniedziałek każda z par zaprezentuje aż 2 tańce. Był przygotowany i gotowy, że pożegna się z programem w ostatnim odcinku i za kulisami nie ukrywał, że byłaby to dla niego duża ulga. Nie zamierza oczywiście jednak rezygnować, bo bardzo docenia wsparcie widzów i całej produkcji - mówi WP osoba z produkcji show Polsatu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Szósty odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" zadebiutuje na antenie Polsatu już w poniedziałek 3 października o godzinie 20:05. Na parkiecie w dwóch choreografiach zaprezentują się: Natalia Janoszek i Rafał Maserak, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz, Jamala i Jacek Jeschke, Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz właśnie Wiesław Nowobilski i Janja Lesar.

Tak wyglądało tango Wiesława i Janji z 5. odcinka:

Wiesiek, Janja i Alicja Janosz - Tango | Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 13. Odcinek 5

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także