Trwa ładowanie...
d49lwom

Wiemy, na co Joanna Mazur przeznaczy pieniądze z internetowej zbiórki

Joanna Mazur dostała ostatnio mieszkanie od dewelopera. Jej historia poruszyła Polaków. Teraz zdradziła, na co przeznaczyła pieniądze ze zbiórki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Mazur
Joanna Mazur (East News)
d49lwom

Sytuacja finansowa Joanny Mazur poruszyła nie tylko telewidzów "Tańca z Gwiazdami", ale także internautów i ludzi dobrej woli. Po emisji odcinka, w którym uczestniczka tanecznego show pokazała przed kamerami swoje mieszkanie, ruszyła lawina pomocy i w sieci pojawiły się zbiórki pieniędzy. Łącznie udało się uzbierać imponującą kwotę, bo aż 300 tys. zł.

Zanim jednak zbiórka internetowa się zakończyła, przedsiębiorca Zbigniew Jakubas wręczył Joannie Mazur klucze do nowego mieszkania. Gestem była zachwycona zarówno publika w studiu, jak i przed telewizorami.

I w ten sposób historia mieszkającej w akademiku Joanny Mazur skończyła się szczęśliwie. Już w wakacje niewidoma mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów odbierze swoje wymarzone mieszkanie.

d49lwom

W rozmowie z "Party" Mazur zdradziła, dlaczego dotychczas mieszkała w tak skromnych warunkach.

- Świadomie postawiłam na sport i jemu podporządkowałam całe swoje życie. To, gdzie i jak mieszkam, nie było dla mnie aż tak istotne! Przyzwyczaiłam się do warunków, jakie mam w internacie, choć nie ukrywam, że jako kobiecie brakowało mi komfortu korzystania na przykład z własnej łazienki - mówiła.

Teraz pozostało pytanie, na co Joanna Mazur zamierza przeznaczyć 300 tys. zł z internetowej zbiórki. Jak donosi "Party", niewykluczone, że sportsmenka kupi sobie małe lokum w Warszawie.

- Jak już coś wybiorę, to potem w ewentualnym remoncie na pewno pomogą - zdradziła.

d49lwom

Podziel się opinią

Share
d49lwom
d49lwom