Trwa ładowanie...

Wiemy, co się dzieje z Justyną z "Rolnik szuka żony". Jej życie całkiem się zmieniło

Justyna Szywała z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" w końcu znalazła szczęście w miłości. W rozmowie z Party.pl opowiedziała o tym, jak teraz wygląda jej życie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wiemy, co się dzieje z Justyną z "Rolnik szuka żony". Jej życie całkiem się zmieniłoŹródło: Facebook.com
d1revyw
d1revyw

W programie Justyna starała się poderwać Karola Raczyńskiego. Ale jej plany pokrzyżowała Sara. Ostatecznie Karol nie zdecydował się na żadną z tych dwóch dziewczyn. Ale one się polubiły i do dziś utrzymują ze sobą kontakt.

Po udziale w programie Justyna na jakiś czas zniknęła z mediów. W rozmowie z party.pl powiedziała: - Po zakończeniu emisji programu "Rolnik Szuka Żony 4" skasowałam swój fanpage. Miałam złość na cały świat, że mój plan nie powiódł się, że moje oczekiwania nie zostały spełnione! Nie rozumiałam tego, bo szalało moje ego i egocentryzm hulał! Spakowałam walizkę, kota i wyjechałam do Anglii.

Przez jakiś czas spotykała się ze Zbyszkiem Kraskowskim, którego poznała na planie "Rolnik szuka żony". Ale i ta relacja szybko się skończyła. Obecnie Justyna mieszka w Wielkiej Brytanii ze swoim bratem. Tam odżyła.

- Początek roku okazał się przychylny dla mnie – powiedziała Justyna – To był dobry moment, abym przestała użalać się nad sobą, że nie mam męża, nie mam dzieci. Nawet już mnie nie ruszały słowa: "no przecież Ty już powinnaś w tym wieku". Otworzyłam się na pomoc dla drugiego człowieka.

W planach Justyna ma studia. Rozpoczęła kurs przygotowujący do dalszej nauki. Marzy o tym, by zostać projektantką wnętrz. A w dodatku w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna: - Poznałam niedawno chłopaka, z którym zaczęliśmy budować naszą relację. Dobrze czuję się w jego towarzystwie, jest odpowiedzialny, opiekuńczy, możemy porozmawiać o wszystkim, a to najważniejsze, abym czuła swobodę i mogła być sobą, po prostu sobą, taka jaka jestem.

d1revyw

Trzymamy kciuki za Justynę i jej nową miłość.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1revyw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1revyw