Trwa ładowanie...

Rolnik szuka żony - Małgorzata i Paweł świętują pierwszą rocznicę związku. Fani już dopytują o ślub

Wszyscy fani "Rolnik szuka żony" muszą uzbroić się w cierpliwość. Małgorzata nie zamierza wzorem innych par z programu stawać na ślubnym kobiercu. Jej wpisy na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rolnik szuka żony - Małgorzata i Paweł świętują pierwszą rocznicę związku. Fani już dopytują o ślubŹródło: Youtube.com
d4n8gbo

Początkowo nikt nie dawał im większych szans. Ci bardziej życzliwi wierzyli, że para przetrwa maksymalnie kilka miesięcy od zakończenia programu. Stało się jednak zupełnie inaczej. Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz już rok wiodą szczęśliwe życie w gospodarstwie na Podlasiu.

- Bardzo leci szybko ten rok, to i tak taki armageddon, oboje z Pawłem zmieniliśmy swoje życie o 360 stopni. Da się - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz też: Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swój ślub. Pokazali nam zdjęcia

Tych kilka słów wystarczyło, by fani zaczęli wypytywać ją o ślubne plany. Rolniczka pozostała jednak nieugięta i postanowiła zatrzymać tę informację wyłącznie dla najbliższych.

d4n8gbo

- Myślę że osoby nam kibicujące mają do nas zaufanie i za to jestem bardzo wdzięczna. Nie wszystko jednak na sprzedaż - ślub, suknie, pierścionki, papier toaletowy z napisem firmy sponsorującej coś tam... Kochani, dziękujemy za wszystkie wasze życzenia i słowa otuchy - one naprawdę mają magiczną moc - dodała.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4n8gbo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n8gbo
d4n8gbo