Plotki się potwierdziły. Już wiadomo, co dalej z Miszczakiem

Edward Miszczak od stycznia zacznie pracę w Polsacie
Edward Miszczak od stycznia zacznie pracę w Polsacie
Źródło zdjęć: © AKPA

09.11.2022 06:39, aktual.: 09.11.2022 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Latem tego roku Edward Miszczak zrezygnował z funkcji dyrektora programowego TVN. Niedługo później pojawiła się plotka, że przechodzi do Polsatu. Jak donoszą Wirtualne Media, Miszczak przejmie stanowisko Niny Terentiew.

W czerwcu tego roku gruchnęła informacja, że jedna z najważniejszych osób w TVN rozstaje się ze stacją. Edward Miszczak w TVN pracował przez 25 lat. W oświadczeniu punktował: "TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. (...) W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu".

Wiadomo było jednak od samego początku, że Miszczak nie zdecyduje się na spokojną emeryturę, a dalej będzie pracował w mediach. Jeszcze w czerwcu mówiło się o tym, że może przejść do Polsatu i zastąpić Ninę Terentiew. Podobne głosy pojawiły się w październiku, gdy Presserwis podawał, że Miszczak przejmie stanowisko dotychczasowej dyrektorki programowej Polsatu. Wygląda na to, że wróżby się sprawdziły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz wieści o transferze Miszczaka z TVN do Polsatu publikują Wirtualne Media. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze, Miszczak na początku 2023 r. zostanie dyrektorem programowym Polsatu, a co za tym idzie, Nina Terentiew straci stanowisko na rzecz młodszego kolegi. Ten jednak będzie raportował do niej, gdyż - jak wskazują Wirtualne Media - Terentiew ma pozostać w zarządzie Telewizji Polsat.

"Aktualnie Miszczak przebywa na okresowym zakazie pracy u konkurencji, który trwa około pół roku. Z tego powodu nie może rozpocząć pracy w Telewizji Polsat wcześniej, niż na przełomie bieżącego i przyszłego roku" - czytamy.

Choć Polsat oficjalnie nie potwierdza medialnych doniesień, mówi się, że Miszczak będzie miał już wpływ na wiosenną ramówkę stacji. Do tej pory zapowiedziano, że widzowie wiosną zobaczą nową edycję "Twoja twarz brzmi znajomo", a także "Ninja Warrior Polska". Co doda nowy dyrektor?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" opowiadamy o skandalicznych wczasach w pensjonacie "Biały Lotos", załamujemy ręce nad zdradą Henry’ego Cavilla oraz wspominamy największych mięśniaków kina akcji lat 80. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także