Trwa ładowanie...
d3njpzb

"Wielkie kłamstewka 2". Zwiastun i data premiery drugiego sezonu

"Wielkie kłamstewka" znów na ekranach. Stacja HBO ogłosiła datę pierwszego odcinka i opublikowała zwiastun. Zobaczcie sami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wielkie kłamstewka 2" na antenie HBO
"Wielkie kłamstewka 2" na antenie HBO (Youtube.com)
d3njpzb

"Wielkie kłamstewka" wracają na ekrany telewizorów. Tą radosną nowiną podzieliła się stacja HBO, publikując pierwszy oficjalny zwiastun na YouTube. Przy okazji ujawniono też datę premierowego odcinka (9 czerwca 2019 r.). Fani mają zatem na co czekać. Przypomnijmy, że dwa lata temu Casey Bloys, szef programowy HBO, potwierdził, że poprosił autorkę powieści, Lianne Moriarty, by pomyślała, jak rozwinąć historię "Wielkich kłamstewek". Sama pisarka już wcześniej opowiedziała się za realizacją sequela.

Zainteresowane powrotem były także Nicole Kidman i Reese Witherspoon. Co ciekawe, ciągu dalszego nie wyobrażał sobie natomiast producent i reżyser pierwszego sezonu - Jean-Marc Vallée.

Jak widać jednak, stacja ugięła się pod naciskami odtwórczyń głównych ról i wiernych fanów produkcji.

"Wielkie kłamstewka" - o czym jest serial i gdzie oglądać?

Bohaterkami "Wielkich kłamstewek" są matki dzieci chodzących do tej samej szkoły: Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley). Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos. W obsadzie znaleźli się również: Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, Alexander Skarsgård i Bonnie Carlson.

d3njpzb

O jakości "Wielkich kłamstewek" może świadczyć nie tylko gwiazdorska obsada, ale również otrzymane nagrody: 8 statuetek Emmy i 4 Złote Globy. Całą 1. serię (7 odcinków) można oglądać na HBO GO.

d3njpzb

Podziel się opinią

Share
d3njpzb
d3njpzb