Trwa ładowanie...

Wielki koncert inaugurujący jesienną ramówkę TVP

Share
Wielki koncert inaugurujący jesienną ramówkę TVP
Źródło: AKPA
d2m7pk4

To była prawdziwa uczta dla fanów telewizyjnej Jedynki i Dwójki, którzy zgromadzili się przed nowym gmachem Telewizji Publicznej na Woronicza. A powód rzeczywiście był wielki. Odbywał się tam plenerowy koncert inaugurujący jesienną ramówkę TVP.

Wystąpiły w nim gwiazdy najpopularniejszych seriali i programów, które niebawem pojawią się na ekranie.

A jesień w Telewizji Polskiej to przede wszystkim nowe polskie seriale: "Dom nad rozlewiskiem", "Przystań" i "Siostrzyczki". Zobaczymy także premierowe odcinki seriali, które zdobyły już uznanie widzów: "Czas honoru" i "Tancerze" oraz "Londyńczycy" i "Ojciec Mateusz".

W pierwszej części koncertu „Jedynka, gwiazdy i Ty” mogliśmy na żywo zobaczyć prezenterów telewizyjnych oraz aktorów z seriali: "Londyńczycy", "Plebania", "Ranczo" czy "Klan". Na scenie obecni byli m.in.: Elżbieta Romanowska, Włodzimierz Matuszak, Małgorzata Teodorska, Kaja Paschalska, Anna Czartoryska, Paweł Deląg, Robert Janowski, Maciej Orłoś, Piotr Kraśko, Piotr Pręgowski i wielu, wielu innych.

d2m7pk4

Obecność tego ostatniego tym razem nie wiązała się z popularnym serialem „Ranczo”, bo to póki co zostało zakończone. Piotr Pręgowski na koncercie pojawił się jako gospodarz nowego programu „Gotowi na ślub”.

„To show z udziałem narzeczonych, którzy podjęli decyzję o małżeństwie. Pary będą ze sobą rywalizowały w różnych dyscyplinach i będzie naprawdę wesoło” – mówi zachęcająco aktor i zdradza, że osobiście potrzebował ośmiu lat, by stwierdzić, że jest gotowy na ślub ze swoją obecną małżonką Ewą Kuryło.

Jak się dowiedzieliśmy w programie pojawiać się będą pary-eksperci, którzy mogą pochwalić się długim stażem małżeńskim. Jedną z takich par będą Paweł Królikowski z żoną Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Pan Paweł zapytany o receptę na szczęśliwe małżeństwo odpowiedział filozoficznie:

„Receptą jest ciągłe poszukiwanie recepty. Pewnie rozczaruję wiele osób, ale nie ma jednej metody, nie ma łatwych rozwiązań”. Druga część koncertu zatytułowana „Kocham Cię Dwójko” zaowocowała obecnością aktorów znanych z seriali: "M jak miłość", "Tancerze", "Czas honoru" czy "Na dobre i na złe". Na scenie pojawili się m.in.: Katarzyna Glinka, Olga Bończyk, Magdalena Walach, Antoni Pawlicki, Grażyna Torbicka, Teresa Lipowska, Robert Moskwa, Kacper Kuszewski czy Jolanta Fraszyńska.

d2m7pk4

Dowiedzieliśmy się, jakie przygody czekać będą niektórych bohaterów serialu „Na dobre i na złe”. Grana przez Olgę Bończyk doktor Edyta będzie chciała założyć prywatną klinikę chirurgii plastycznej, zaś doktor Monika, jak zdradziła odtwórczyni tej roli Jolanta Fraszyńsk, wyjdzie za mąż.

„W przypadku tych dwojga sprawdza się powiedzenie, kto się czubi ten się lubi. I bardzo dobrze, że Monika poślubiła Jędrasa, bo ileż można było się tak droczyć. Ten związek na pewno będzie płomienny i burzliwy” – powiedziała aktorka.

Koncert poprowadzili Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski, a gospodarzem jego pierwszej części była Iwona Schymalla, Dyrektor TVP1. Zgromadzeni goście mogli usłyszeć na żywo laureatki tegorocznego Sopot Hit Festiwal: Ewę Farnę oraz Katerinę.

Trzeba przyznać, że Jedynka dzielnie walczy o widza i nie ustępuje konkurencyjnym stacjom w poszukiwaniu nowych propozycji.

d2m7pk4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m7pk4
d2m7pk4