Trwa ładowanie...
ycipk-1gwnqs

"Wiedźmin". Znamy datę premiery! Netflix zaliczył ogromną wpadkę

Premiera "Wiedźmina" na Netfliksie to bez wątpienia najbardziej wyczekiwane serialowe wydarzenie tego roku. Jej data była trzymana w tajemnicy, aż do dzisiaj. Wszystko za sprawą wpadki holenderskiej filii serwisu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiedźmin". Znamy premierę serialu Netfliksa!
"Wiedźmin". Znamy premierę serialu Netfliksa! (Netflix)
ycipk-1gwnqs

"Wiedźmin" – kiedy premiera?

Saga wiedźmińska to obecnie najgorętszy polski towar eksportowy. Geralt z Rivii ogromną popularność zdobył dzięki grze CD Projektu "Wiedźmin 3: Dziki gon". Mimo że netfliksowy "Wiedźmin" ma być ekranizacją książek Andrzeja Sapkowskiego a nie gry, to fani nie tracą entuzjazmu i z niecierpliwością wyczekują informacji o serialu.

Na temat daty premiery pojawiło się wiele spekulacji. Zdjęcia do "Wiedźmina" zakończono w maju, wtedy rozbrzmiały pierwsze głosy o emisji serialu pod koniec 2019 r. Teraz wiemy, że plotki mogą okazać się prawdą.

ycipk-1gwnqs

Wszystko za sprawą ogromnej wpadki, którą zaliczyła holenderska filia Netfliksa. Na ich profilu facebookowym oraz Twitterze pojawił się wpis, w którym odliczano dni do premiery poszczególnych produkcji. Wśród nich pojawił się "The Witcher", czyli "Wiedźmin". Post zapowiedział, że już za 97 dni będziemy mogli oglądać pierwszy odcinek serialu o Geralcie z Rivii. Oznacza to, że premiera "Wiedźmina" odbędzie się 17 grudnia. Oczywiście post został po kilku minutach usunięty.

Facebook.com
Podziel się

Przypomnijmy, że serial będzie liczył 8 odcinków. Za reżyserię większości z nich jest odpowiedzialny Alik Sacharow, który pracował przy takich produkcjach jak "House of Cards" czy "Gra o tron".

"Wiedźmin" – kulisy produkcji

ycipk-1gwnqs

Niewiele wiadomo na temat fabuły "Wiedźmina" od Netfliksa. Od kilku miesięcy znamy obsadę serialu, która wzbudziła niemałą kontrowersję. Fanom szczególnie nie spodobał się Henry Cavill – odtwórca tytułowej roli. Internauci spojrzeli na niego nieco życzliwiej, kiedy w wywiadzie dla "Entertainment Tonight" zdradził, jak bardzo zabiegał o rolę Geralta.

Wszystkich ucieszyła również informacja przekazana mediom przez showrunnerkę, Lauren S. Hissrich. Zapewniła nas, że "Wiedźmin" Netfliksa będzie produkcją mroczną i nie stroniącą od przemocy, lecz wszystko ma zostać ukazane w dobrym guście.

– To bardzo dorosły serial. Dodam, że było to dla mnie bardzo ważne, żeby przemoc i seks służyły do napędzania historii, a nie tylko do szokowania – wyjaśnia Hissrich.

"Wiedźmin" – zwiastun

ycipk-1gwnqs

Punktem kulminacyjnym w oczekiwaniu na premierę "Wiedźmina" było pojawienie się zwiastuna. W nim zobaczyliśmy, że Netflix nie szczędził pieniędzy na produkcję, a wszystkie efekty specjalne wyglądają naprawdę imponująco. Tutaj pisaliśmy o tym, co dokładnie pokazał trailer "Wiedźmina".

Zobacz zwiastun serialu "Wiedźmin":

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1gwnqs

ycipk-1gwnqs
ycipk-1gwnqs