Trwa ładowanie...

"Wiedźmin": Poznaliśmy tytuły większości odcinków. Showrunnerka napisała pierwszy i ostatni odcinek

Na stronie Amerykańskiej Gildii Scenarzystów pojawiły się tytuły i nazwiska autorów większości odcinków "Wiedźmina". Zobaczcie, czego powinniśmy się spodziewać po konkretnych rozdziałach.

"Wiedźmin": Poznaliśmy tytuły większości odcinków. Showrunnerka napisała pierwszy i ostatni odcinekŹródło: Netflix
d1neyiq
d1neyiq

Nadchodzi serialowy "Wiedźmin", wyciekają kolejne spoilery. Tym razem chodzi o odcinki serialu Netfliksa, a dokładniej ich autorów i tytuły.

Wiedźmin – tytuły i autorzy odcinków 1. sezonu

Listę tytułów sześciu z ośmiu odcinków (brakuje pierwszego i piątego) podał serwis Redanian Intelligence za stroną WGA, czyli Amerykańskiej Gildii Scenarzystów. Wygląda ona tak:

odcinek 1: Four Marks
odcinek 3: Betrayer Moon
odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials
odcinek 6: Rare Species
odcinek 7: Before A Fall
odcinek 8: Much More

Zobacz zwiastun serialu:

Showrunnerka serialu, Lauren S. Hissrich, napisała dwa odcinki 1. sezonu "Wiedźmina": pilot i finał. Pozostali scenarzyści to Jenny Klein (odcinek 2) Beau DeMayo (odcinek 3) Declan de Barra (odcinek 4), Sneha Koorse (odcinek 5), Haily Hall (odcinek 6) i Mike Ostrowski (odcinek 7).

d1neyiq

Wszyscy z wyjątkiem Jenny Klein, która opuści ekipę "Wiedźmina", mają przy swoich nazwiskach daty 2019-2020 i 2020-2021. To wyraźna sugestia, że 2. sezon "Wiedźmina" jest już pewny i zobaczymy go najprawdopodobniej w 2021 r.

Wiedźmin – opis i obsada serialu Netfliksa

Zgodnie z opisem od Netfliksa, serialowy "Wiedźmin" będzie pełną rozmachu opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Akcja dzieje się na Kontynencie, gdzie ludzie, elfy, wiedźminy, gnomy i potwory walczą o przetrwanie i gdzie dobro i zło nie dają się tak łatwo rozróżnić.

Główne role grają Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). W obsadzie serialu znajdują się także Jodhi May jako Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Mousesack, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiweni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Emma Appleton jako Renfri, Eamon Farren jako Cahir, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Royce Pierreson jako Istredd, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara i Anna Shaffer jako Triss.

Serialowy "Wiedźmin" będzie liczył osiem odcinków, z których połowę (w tym odcinek pierwszy) wyreżyserował Alik Sacharow ("House of Cards", "Gra o tron").

d1neyiq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1neyiq