JEST! Zobaczcie zwiastun "Wiedźmina"

JEST! Zobaczcie zwiastun "Wiedźmina"
Źródło zdjęć: © Netflix
Magdalena Drozdek

31.10.2019 17:14, aktual.: 31.10.2019 17:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na to czekaliśmy tyle czasu. Co tam zdjęcia! Co tam krótkie urywki! Oto jest pełen zwiastun "Wiedźmina" i data premiery.

Tak prezentuje się świat netfliksowego "Wiedźmina". W pierwszym pełnym zwiastunie widzimy większość bohaterów, na czele z Geraltem (w tej roli oczywiście Henry Cavill). - Myślałam, że będziesz miał rogi albo kły - mówi głównemu bohaterowi Yennefer (Anya Chalotra).

Dla niewtajemniczonych: Geralt jeździ po świecie i walczy z potworami. Ludzie go nie szanują - w zwiastunie przez chwilę widzimy scenę, gdy obrzucają go kamieniami. Wiedźmin jest jedyną szansą na przeżycie dla młodziutkiej Ciri, ocalałej po rzezi Cintry księżniczki. W dziewczynie dopiero budzą się moce. Geralt nie dość, że musi walczyć z potworami, zająć się dzieckiem, to jeszcze poradzić sobie z tym, co kryje w sobie Ciri.

Wybór Henry'ego Cavilla jako odtwórcy głównej roli budzi dalej wiele emocji. W zwiastunie możemy zobaczyć go w kilku odsłonach.

Obraz
© Netflix

Wiadomo już też, że serial zobaczymy 20 grudnia, czyli na chwilę przed tym, jak wszyscy zaczną lepić pierogi.

Obraz
© Netflix

Zgodnie z oficjalnym opisem od Netfliksa, serialowy "Wiedźmin" będzie pełną rozmachu opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Akcja dzieje się na Kontynencie, gdzie ludzie, elfy, wiedźminy, gnomy i potwory walczą o przetrwanie i gdzie dobro i zło nie dają się tak łatwo rozróżnić. W rolach głównych Henry Cavill, Anya Chalotra oraz Freya Allan jako Ciri. 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (116)
Zobacz także