ycipk-15uedp

Wiedźmin - Henry Cavill chce zagrać Geralta z Rivii w nowej produkcji Netflixa

Prace nad "Wiedźminem" są coraz bardziej zaawansowane. Obecnie trwają castingi do głównych ról w serialu Netflixa. Wciąż nie znaleziono jeszcze aktora, który wcieli się Geralta z Rivii. Udział w projekcie zaproponował właśnie Henry Cavill, który jest miłośnikiem twórczości Andrzeja Sapkowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Henry Cavill
Henry Cavill (East News)
ycipk-15uedp

Aktor w rozmowie z serwisem IGN opowiadał m.in. o ulubionych grach wideo. Henry Cavill, który jest jest fanem fantastyki, przyznał, że niedawno ponownie zagrał w polską produkcję "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Kiedy dziennikarz spytał go, czy chciałby zagrać w najnowszej produkcji Netflixa, gwiazdor znany choćby z roli Supermana powiedział, że byłoby to spełnienie jego marzeń.

- To byłaby fantastyczna rola. Czytałeś książki? Są naprawdę świetne. Z tego co zrozumiałem, serial będzie się inspirować po części książkami, a po części grami – powiedział Cavill.

ycipk-15uedp

Jednak czy aktor jest wymarzonym kandydatem do zagrania głównej roli? Fani mają ogromne oczekiwania od Netflixa i liczą na głośne nazwiska. Choć Cavill jest popularnym aktorem, nie należy do ekstraklasy Hollywood. Więcej zamieszania wzbudziła kilka miesięcy temu wypowiedź Marka Hamilla, który przyznał, że chętnie wcieliłby się w rolę Vesemira.

Przypomnijmy, że "The Witcher" to 8-odcinkowy serial Netfliksa, który powstaje na podstawie książkowego cyklu Andrzeja Sapkowskiego o wiedźminie Geralcie z Rivii. Showrunnerką, czyli producentką, która m.in. nadzoruje pracę scenarzystów, została Lauren Shmidt Hissrich ("Daredevil", "The Defenders"). Serial ma zadebiutować nie wcześniej niż pod koniec 2019 lub na początku 2020 r. Nadal nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących obsady.

Zobacz, jakie seriale warto oglądać na Netflix!

ycipk-15uedp

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15uedp

ycipk-15uedp
ycipk-15uedp