Trwa ładowanie...

Widzowie zachwyceni Ostrowską-Królikowską w roli Danuty z "Wiadomości". "Jaka podobna, szacuneczek!"

"Ucho prezesa", jeśli chodzi o żarty, nikogo nie oszczędza. Swojego odpowiednika w satyrycznym serialu, ku uciesze widzów, doczekała się Danuta Holecka. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zagrała ją bezbłędnie.

Widzowie zachwyceni Ostrowską-Królikowską w roli Danuty z "Wiadomości". "Jaka podobna, szacuneczek!"Źródło: kadr z serialu
d3l1t6y
d3l1t6y

Serial Roberta Górskiego mocnym wejściem rozpoczął trzeci sezon. W produkcji pojawiły się nowe postaci, które zelektryzowały widzów. Mowa tu nie tylko o Donaldzie Tusku, w którego wciela się Cezary Pazura, ale i o Danutę Holecką, którą zagrała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Entuzjastyczne reakcje są wciąż aktualne, choć premierowy odcinek pojawił się najpierw na Showmaksie, później w Telewizji WP, a w końcu trafił do serwisu YouTube.

Trzeba przyznać, że aktorka dobrze wcieliła się w rolę. Nazywając z przekąsem Donalda Tuska "tak zwanym prezydentem Europy", nie wahała się wytknąć antypolskich działań. - W ataku na demokratycznie wybrane polskie władze, otrzymał wsparcie od środowisk skupionych wokół byłych ubeków i proaborcjonistów niepłacących alimentów, którym nie podoba się "Korona królów" – powiedziała w serwisie informacyjnym TV1 Danuta.

Choć zaskoczony zjadliwością był nawet serialowy Mariusz, prezes stwierdził jedynie "tak teraz trzeba, tak trzeba". Widzowie szybko podchwycili dowcipną aluzję do telewizji publicznej, a Ilona Ostrowska-Królikowska zebrała gratulacje za występ. "Zupełnie jak oryginał!" chwalą widzowie.

d3l1t6y

Aktorka nie tylko świetnie skopiowała sposób mówienia czy zachowanie przed kamerą, ale naprawdę upodobniła się do dziennikarki. Internauci są pod dużym wrażeniem, tym bardziej, że aktorka pokazała się w zupełnie innej odsłonie.

WP.PL
Źródło: WP.PL

"Normalnej kopia p. Danuty", "W pierwszej chwili myślałam, że to sama Danuta. Cudownie", "Jaka podobna! Szacuneczek!", "O żesz, identyczna!", "Nareszcie zrobiliście tę babkę z 'Wiadomości'" - komentują zachwyceni fani "Ucha prezesa".

Od komentarza nie powstrzymał się nawet jej syn Antoni, pisząc "świetny odcinek". Jak się wam podobał występ Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej? Czekacie na kolejne?

d3l1t6y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l1t6y