Trwa ładowanie...

Premiera specjalnego odcinka Ucha prezesa w Telewizji WP!

17 czerwca, w niedzielę o 20:00 zapraszamy do Telewizji WP na premierę specjalnego odcinka 3 sezonu. Fani serialu będą mogli obejrzeć odcinek wyłącznie w Telewizji WP oraz za pomocą platformy Showmax.

de81axt
de81axt

Telewizja WP to uniwersalny kanał telewizyjny dostępny w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.

Po raz pierwszy kultowe już "Ucho Prezesa" będzie można zobaczyć w telewizji naziemnej szybciej niż na YouTubie.

A co czeka widzów w nowym sezonie "Ucha Prezesa"? Po noworocznych zmianach zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju. Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes zewsząd otoczony przez wrogów. Tych emocji nie można przegapić!

- "Ucho Prezesa” to oczywiście fenomenalny pomysł Roberta Górskiego. Najlepszego polskiego kabareciarza i tekściarza. To jest jego woda. Na pewno "Ucho Prezesa” cieszy się ogromną popularnością, A kolejne sezony pokazują, że można mieszać kabaret z teatrem. Występują w tym projekcie zawodowi aktorzy. Poruszane są tematy bieżące, tematy, którymi żyje Polska. Jest to po prostu polityka w dobrym wydaniu. Każdy odcinek ma wiele odsłon. Michał Paszczyk przygotowuje też podobny serial, który będzie można zobaczyć, miejmy nadzieję, nie tylko w internecie – powiedział nam Robert Motyka z Paranienormalnych.

de81axt

W trzecim sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magda Schejbal.

Jeśli nie możesz znaleźć Telewizji WP na liście kanałów, zapytaj swojego operatora TV. Program Telewizji WP można śledzić na stronie tv.wp.pl.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
de81axt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de81axt