Krzan zniknęła z ekranów. Zastąpiła ją nowa prowadząca

Aleksandra Grysz zastąpiła Izabellę Krzan w "Pytaniu na śniadanie"
Aleksandra Grysz zastąpiła Izabellę Krzan w "Pytaniu na śniadanie"
Źródło zdjęć: © Kadr z programu

26.03.2022 11:20, aktual.: 26.03.2022 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spora zmiana dla widzów "Pytania na śniadanie". Niespodziewanie z ekranów zniknęła Izabella Krzan. Jej miejsce zajęła Aleksandra Grysz, która do tej pory współprowadziła show-biznesowy kącik śniadaniowego programu TVP. Jak wypadła?

Widzowie, którzy w sobotni poranek zdecydowali się włączyć "Pytanie na śniadanie", musieli lekko się zdziwić. Zamiast Izabelli Krzan u boku Tomasza Kammela pojawiła się atrakcyjna blondynka - Aleksandra Grysz. Wkrótce stało się jasne, że prezenterka oficjalnie dołączyła do grona prowadzących śniadaniówkę TVP. Na początku programu Kammel zapewnił jednak, że z Izabellą Krzan jest wszystko w porządku i wkrótce się zobaczą. Nie zdradził jednak, kiedy to nastąpi.

Co ciekawe, taka zamiana mocno podzieliła widzów. Niektórzy byli zachwyceni pomysłem stacji, inni narzekali i dopytywali o powody tej decyzji.

"Ola ma taką radość w sobie, że to na pewno będzie miły poranek", "Ola ma piękną dykcję. Pasuje do Kammela", "Ola naturalna i uśmiechnięta", "Wyjątkowo udany duet", Bardzo przypomina mi Marcelinę Zawadzką", "Jestem na nie", "Gdzie Izabela?" - czytamy na facebookowym profilu "Pytania na śniadanie".

Aleksandra Grysz - kim jest?

Aleksandra Grysz ma 26 lat i pochodzi z Iławy. W 2014 r. wygrała konkurs Bursztynowa Miss Polski. Trzy lata później zdobyła szarfę Miss Warmii i Mazur 2017. Później wystartowała w Miss Passion 2018, w którym zdobyła tytuł II Vice Miss, a w 2018 r. została Miss Earth Poland 2018. Swoją karierę telewizyjną zaczęła od prowadzenia show-biznesowego kącika w "Pytaniu na śniadanie".

A jak wam podoba się ta zamiana?

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co, jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (88)
Zobacz także