Trwa ładowanie...

Widzowie oskarżają stację Channel 5 o "propagowanie pedofilii" w odcinku "Age Gap Love"

Widzowie są oburzeni z powodu jednego z odcinków programu "Age Gap Love". Channel 5 wypuścił klip z epizodu o parze, którą dzieli aż 36 lat różnicy. Stacja oskarżana jest o "propagowanie pedofilii".

Widzowie oskarżają stację Channel 5 o "propagowanie pedofilii" w odcinku "Age Gap Love"Źródło: Youtube.com
d183t5r
d183t5r

Channel 5 oskarżana o "propagowanie pedofilii"

Channel 5, brytyjska stacja telewizyjna, została mocno skrytykowana po opublikowaniu klipu zapowiadającego jeden z odcinków “Age Gap Love”, w którym 44-letni mężczyzna poślubił swoją obecną żonę, gdy ta miała zaledwie 16.

Andy Telford, kierowca autobusu z północnej Walii, miał 44 lata, gdy związał się z 16-letnią Beth Telford po tym, jak zaprzyjaźnił się z jej matką. Para zmuszona była przenieść się aż o 170 mil z miejscowości Llandudno do Lancachire po tym, gdy spotkał ich ostracyzm ze strony sąsiadów. Lokalni mieszkańcy zaczęli wyzywać Andy'ego od "pedofilów", gdy jego związek z młodszą dziewczyną wyszedł na jaw.

Para jest już 3 lata po ślubie i doczekała się dwójki dzieci. Użytkownicy Twittera jednak uważają, że nakręcenie dokumentu na temat ich małżeństwa to nic innego jak promowanie pedofilii. Beth miała zaledwie 16 lat, gdy zdecydowała się związać z Andym, który początkowo był po prostu przyjacielem jej matki.

- Byliśmy jedną, szczęśliwą rodziną. Nie wiedziałem jednak, czy Beth rozważała mnie jako "tego jedynego" - powiedział Andy.

W opublikowanym klipie Beth stwierdziła, że różnica wieku nie miała nigdy dla niej wielkiego znaczenia.

d183t5r

- Różnica wieku mi nie przeszkadza. Nigdy nie przeszkadzała. Nie postrzegam Andy'ego jako starszego pana czy kogoś w rodzaju mojego ojca - mówi.

Niestety, widzowie nie byli tak entuzjastycznie nastawieni do małżeństwa państwa Telfrod.

- Ten program jest obrzydliwy i bardzo prowokacyjny. Przestańcie promować tego typu zachowania - skomentował jeden z nich.

d183t5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d183t5r