Trwa ładowanie...
d3njpzb

"Tylko nie mów nikomu": Dokument Sekielskich podbija Europę. Najpopularniejszy w kilku krajach

Dokument Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" zdążył już wstrząsnąć polskim Kościołem katolickim. Miliony wyświetleń na YouTube zwróciły uwagę wielu krajów europejskich, w których film staje się również bardzo popularny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Tylko nie mów nikomu": Dokument Sekielskich podbija Europę. Najpopularniejszy w kilku krajach
"Tylko nie mów nikomu": Dokument Sekielskich podbija Europę. Najpopularniejszy w kilku krajach (Materiały prasowe)
d3njpzb

"Tylko nie mów nikomu": Dokument Sekielskich podbija Europę

Premiera poruszającego dokumentu nt. księży-pedofili odbyła się w sobotę 11 maja. W zaledwie dwa dni film zobaczyło na YouTube ponad osiem milionów osób. Taki wynik sprawił, że znalazł się on na pierwszym miejscu listy najbardziej trendujących wideo na portalu. Rozgłos filmowi zapewniły też doniesienia medialne oraz wywiady z Tomaszem Sekielskim.

Jednak echo filmu nie rozniosło się tylko po Polsce. Dokumentem "Tylko nie mów nikomu" zainteresowały się również inne kraje europejskie. Produkcja jest jednym z najpopularniejszych filmów na norweskim i islandzkim YouTube (trzecie miejsce na liście "Na czasie"). Wysoko jest także wśród trendujących wideo w Irlandii (czwarte miejsce). Coraz większą popularność zbiera też w Holandii (20. miejsce).

d3njpzb

Depesze na temat filmu nadały dwie międzynarodowe agencje informacyjne, AFP i Reuters. Publikował je m.in. dziennik "New York Times".

"Tylko nie mów nikomu" może dotrzeć do jeszcze większej publiczności, ponieważ Tomasz Sekielski chce sprzedać prawa do dokumentów Netfliksowi za darmo. Mówi się też o przekazaniu filmu TVP.

d3njpzb

Podziel się opinią

Share
d3njpzb
d3njpzb