Widzowie mają dość Pauliny Krupińskiej. "Skończ z tym gwiazdorzeniem"

Paulina Krupińska podpadła widzom "Dzień dobry TVN"
Paulina Krupińska podpadła widzom "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Stankiewicz

01.02.2022 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Krupińska prowadzi program "Dzień dobry TVN" od niemal dwóch lat. Nie wszystkim widzom podoba się to, co robi na antenie.

Paulina Krupińska zaczynała karierę jako modelka, zdobyła też tytuł Miss Polonia. Od kilku lat sprawdza się w roli prowadzącej programy telewizyjne. Od marca 2020 r. prowadzi "Dzień dobry TVN", a na antenie partneruje jej Damian Michałowski. Niestety nie wszyscy są zachwyceni jej sposobem bycia na antenie.

Po ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN" na Paulinę Krupińską wylała się fala krytyki. Widzowie zarzucają prezenterce, że nie dopuszcza gości do głosu.

"Pani Paulino mam prośbę, jak przychodzi do was gość, który chce przekazać swoją wiedzę, to proszę dać mu się wypowiedzieć. Bo z całym szacunkiem, ale dzisiaj tak pani nawijała, że nadal nie wiem, jak zrobić fajne zdjęcie telefonem", napisała jedna z internautek. Krupińska postanowiła jej odpowiedzieć: "Droga pani, mam doświadczenie 20-letnie, więc pozwoliłam się podzielić też moim doświadczeniem".

Ale później pojawiły się kolejne krytyczne głosy: "Dopuść wreszcie kolegę do słowa, daj spokój z tym gwiazdorzeniem", "Pani Paulino, w ogóle nie słucha pani swoich gości", "Czy ta pani Krupińska musi wszystkim ekspertom wchodzić w zdanie? Fizjoterapeutka tłumaczy, jak prawidłowo oddychać, a najmądrzejsza prowadząca zaczyna się wtrącać".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (310)
Zobacz także