Izabela Zeiske z "Googlebox" stworzyła rodzinę zastępczą dla czterech chłopców

Izabela Zeiske i jej syn Joachim byli gośćmi programu "Dzień dobry TVN"
Izabela Zeiske i jej syn Joachim byli gośćmi programu "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

01.02.2022 09:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda programu "Googlebox" zjawiła się w studiu "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o swojej dużej rodzinie. Stworzyła dom dla czterech chłopców.

Izabela Zeiske to jedna z gwiazd show TTV "Googlebox. Przed telewizorem". Ma mnóstwo fanów, którzy pokochali jej barwną osobowość. Energiczna kobieta wręcz tryska radością. Okazuje się, że Zeiske ma wielkie serce. W "Dzień dobry TVN" opowiedziała o swojej dużej rodzinie. Ma dwóch biologicznych synów, a do tego stworzyła rodzinę zastępczą dla czterech chłopców.

Gdy prowadzący zapytali ją, dlaczego zdecydowała się na stworzenie rodziny zastępczej, odpowiedziała: - We mnie to od zawsze siedziało i w mężu mi się wydaje, że też, dlatego że my tak się dobraliśmy trochę jak "w korcu maku". On jest jedynakiem, ja jestem jedynaczką, może nam czegoś brakowało... Ja o tym cały czas myślałam, a męża przygotowywałam na to.

Najpierw Zeiske i jej mąż na początku przygarnęli jednego chłopca. – Musieliśmy zobaczyć, jak to będzie, bo to są dzieci poranione, z historią.

W programie pani Izabeli towarzyszył jej biologiczny syn Joachim, który wtrącił: - To nie była tylko wasza decyzja, a nasza wspólna, rodzinna. Mieliśmy narady.

- Mój brat biologiczny jest 10 lat starszy ode mnie, więc kiedy przyszedł 4 lata starszy chłopak, to przyjąłem go jak brata.

Filip Chajzer zapytał Joachima, czy nie czuł zazdrości, gdy w domu pojawiło się nowe dziecko: - Nie, ja zawsze czułem od rodziców pełną miłość, więc tutaj nie miałem żadnych braków i poczucia zazdrości. U nas w domu zawsze o wszystkim się rozmawiało, byłem na to przez rodziców przygotowany.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (99)
Zobacz także