Trwa ładowanie...
d2myzby

Wiadomości TVP1 przypomniały problemy z prawem żony Roberta Janowskiego

Do tej pory w telewizji publicznej ten temat nie wypływał, jednak, gdy dziennikarz zdecydował się odejść, wszystko się zmieniło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiadomości"
"Wiadomości" (Wiadomości)
d2myzby

Robert Janowski zrezygnował z posady, która była w jego rękach przez ponad 20 lat - chodzi o prowadzenie teleturnieju "Jaka to melodia?". Gwiazdor nie podpisał umowy, która wiązałaby go z pracodawcą przez kolejne sezony, więc uśmiechniętą twarz Janowskiego zobaczymy już tylko w 10 odcinkach show.

Co dalej? Kto poprowadzi program wciąż jeszcze lubiany przez widzów? Nie wiadomo.

d2myzby

Wydaje się, że decyzja Janowskiego o rezygnacji z prowadzenia teleturnieju już ma swoje konsekwencje. W "Wiadomościach" wyemitowanych 11 sierpnia w jednym z materiałów wspomniano o partnerce aktora. Odcinek poprowadziła Danuta Holecka.

"Dziennikarze 'SuperExpressu' w 2013 roku napisali o kłopotach partnerek Roberta Janowskiego i Mirosława Drzewieckiego z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Kobiety zostały oskarżone o kradzież ubrań ze sklepu na Florydzie. Zarzuty ostatecznie wycofano, ale sąd wydał właśnie wyrok na dziennikarzy. Gazeta ma przepraszać Monikę Janowską codziennie przez miesiąc. Dziennikarze odwołali się od wyroku. To tylko kilka przykładów absurdów i patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Jego reforma wchodzi właśnie w kolejny etap" - mówił reporter Konrad Wąż.

Sądzicie, że o Janowskiej wspomniano przypadkowo?

d2myzby

Podziel się opinią

Share
d2myzby
d2myzby