Trwa ładowanie...

Wiadomości TVP1 przypomniały problemy z prawem żony Roberta Janowskiego

Do tej pory w telewizji publicznej ten temat nie wypływał, jednak, gdy dziennikarz zdecydował się odejść, wszystko się zmieniło.

Wiadomości TVP1 przypomniały problemy z prawem żony Roberta JanowskiegoŹródło: Wiadomości
d1md9m0
d1md9m0

Robert Janowski zrezygnował z posady, która była w jego rękach przez ponad 20 lat - chodzi o prowadzenie teleturnieju "Jaka to melodia?". Gwiazdor nie podpisał umowy, która wiązałaby go z pracodawcą przez kolejne sezony, więc uśmiechniętą twarz Janowskiego zobaczymy już tylko w 10 odcinkach show.

Co dalej? Kto poprowadzi program wciąż jeszcze lubiany przez widzów? Nie wiadomo.

Wydaje się, że decyzja Janowskiego o rezygnacji z prowadzenia teleturnieju już ma swoje konsekwencje. W "Wiadomościach" wyemitowanych 11 sierpnia w jednym z materiałów wspomniano o partnerce aktora. Odcinek poprowadziła Danuta Holecka.

"Dziennikarze 'SuperExpressu' w 2013 roku napisali o kłopotach partnerek Roberta Janowskiego i Mirosława Drzewieckiego z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Kobiety zostały oskarżone o kradzież ubrań ze sklepu na Florydzie. Zarzuty ostatecznie wycofano, ale sąd wydał właśnie wyrok na dziennikarzy. Gazeta ma przepraszać Monikę Janowską codziennie przez miesiąc. Dziennikarze odwołali się od wyroku. To tylko kilka przykładów absurdów i patologii w polskim wymiarze sprawiedliwości. Jego reforma wchodzi właśnie w kolejny etap" - mówił reporter Konrad Wąż.

d1md9m0

Sądzicie, że o Janowskiej wspomniano przypadkowo?

d1md9m0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1md9m0