"Wiadomości" TVP znów zachwycają się Sylwestrem Marzeń. "Ta noc w Zakopanem połączyła Polaków"

"Wiadomości" 2 stycznia wciąż żyły Sylwestrem Marzeń
"Wiadomości" 2 stycznia wciąż żyły Sylwestrem Marzeń
Źródło zdjęć: © TVP
oprac. MOS

02.01.2022 20:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska wciąż upaja się sukcesem swojej sylwestrowej imprezy. Na antenach TVP kilkukrotnie już powtarzano emisję Sylwestra Marzeń, a w "Wiadomościach" drugi dzień z rzędu podkreślają wagę tego wydarzenia.

"Rozpocząć tak nowy rok to marzenie" - zapewniał reporter "Wiadomości" w wieczornym wydaniu 2 stycznia. Mowa oczywiście o Sylwestrze Marzeń z Dwójką, który przyciągnął przed ekrany telewizorów średnio 6,1 mln widzów. TVP pozostawiła daleko w tyle konkurencyjną imprezę Polsatu. Śledziło ją średnio 4 mln osób. Mimo to redakcja głównego serwisu informacyjnego TVP twierdzi, że "przed telewizorami bawiła się cała Polska".

W ponad trzyminutowym materiale wypowiedzieli się również artyści, którzy wystąpili na scenie na Sylwestrze Marzeń. Zacytowano Jasona Derulo, mimo że gwiazdor zdążył już usunąć z Instagrama ślady wizyty w Polsce.

- Zakopane jest niesamowitym miejscem. Poznałem nowych ludzi, nowe miejsce i mogłem cieszyć się życiem - powiedział Julio Iglesias Junior.

Jeszcze bardziej zachwycał się Zenek Martyniuk. - Ja w Zakopanem jestem piąty raz, ale w tym roku scena jest po prostu jak zamek z bajki - mówił do kamer.

Choć organizacja plenerowej imprezy u szczytu kolejnej falii pandemii koronawirusa podzieliła opinię publiczną, "Wiadomości" TVP twierdzą, że "ta noc w Zakopanem połączyła Polaków".

- Różne pokolenia, różne muzyczne style, różne gusta, ale wspólne radość i zabawa. (...) Tę wspólnotę było widzieć w wielu polskich domach. (...) To była prawdziwa jedność, której nie da się podważyć - perrorował reporter Marcin Szewczak.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (301)
Zobacz także