Trwa ładowanie...
dhcop27

Westworld: Zwiastun trzeciego sezonu serialu HBO. Zupełnie nowa sceneria

Do sieci trafił oficjalny zwiastun trzeciego sezonu "Westword". Na nowe odcinki serialu HBO trzeba będzie trochę poczekać, ale dostaniemy coś całkowicie innego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Westworld: Zwiastun trzeciego sezonu serialu HBO. Zupełnie nowa sceneria
Westworld: Zwiastun trzeciego sezonu serialu HBO. Zupełnie nowa sceneria (HBO)
dhcop27

Westworld: Zwiastun trzeciego sezonu serialu HBO

W trzecim sezonie "Westworld" uciekniemy z Dzikiego Zachodu i ujrzymy miasto z cybernetycznej przyszłości zdominowanej przez technologie ze sztuczną inteligencją. Pojawią się także nowe i stare postacie.

W serialu HBO zagra Aaron Paul, znany m.in. z "Breaking Bad" i filmu "Need for Speed". Ciekawostką jest fakt, że podkładał też głos pod postać Todda Chaveza z kreskówki Netfliksa "BoJack Horseman". Pojawi się także Lena Waithe, która grała m.in. w "Player One". Powróci Evan Rachel Wood, czyli serialowa Dolores. Nie zabraknie też Bernarda, w którego wciela się Jeffrey Wright.

dhcop27

Serial "Westworld" jest oparty na filmie Michaela Crichtona z 1973 roku o tym samym tytule. HBO przedstawia swoją produkcję jako "mroczną odyseję o świcie sztucznej inteligencji i przyszłości grzechu".

Premiera trzeciego sezonu dopiero w 2020 roku, więc do tego czasu z pewnością będą wypuszczone zdjęcia i kolejne trailery.

dhcop27

Podziel się opinią

Share
dhcop27
dhcop27