Weronika z "Love Island" znowu dała popis. Widzowie szaleją przed telewizorami

Weronika budzi w "Love Island" największe emocje
Weronika budzi w "Love Island" największe emocje
Źródło zdjęć: © kadr z "Love Island"

20.09.2023 10:23, aktual.: 20.09.2023 10:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z odcinka na odcinek Weronika staje się najbardziej kontrowersyjną randkowiczką w "Love Island". Widzowie zarzucają jej, że bez powodu wywołuje "dramy" i tym samym zatruwa atmosferę w willi miłości. Chcą, żeby spakowała manatki i opuściła program.

Weronika nie ma szczęścia do mężczyzn na "Wyspie miłości". W parze z Adamem czuła się nie dość zaopiekowana, a nawet ignorowana. Miała za złe partnerowi, że okazuje zainteresowanie i względy innym dziewczynom. Płakała przez niego.

- Siedzę jak pies pod sklepem przywiązany, a on sobie lawiruje - mówiła zalana łzami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jednocześnie stwierdziła, że wszelkie rozmowy z Adamem w cztery oczy są kontrproduktywne i potrzebuje mediatora. Ostatecznie miejsce Adama zajął Łukasz, ale od razu dostał "po uszach". Weronika poczuła się przez niego osaczona.

- Ja potrzebuję więcej przestrzeni. Nie jesteśmy w związku. Troszeczkę się rozpędziłeś. Nie potrafisz w ogóle przyjąć tego, co mówię. Adam nie dawał mi nic, a ty dajesz za dużo. [...] Zadajesz mi "pierdyliard" pytań - narzekała uczestniczka.

Plotkując z dziewczynami, Weronika przywoływała kulinarne skojarzenia Łukasza z kukurydzą i waflem. Teraz weszła w tej grze poziom wyżej i porównała go do osła.

Program, decyzją "Islanderów", opuścili Klaudia i Arek, ale wydaje się, że, gdyby to zależało od widzów, to ani minuty dłużej na wyspie nie zostałaby właśnie Weronika.

"To jest za grube. Do domu księżniczko. Weronika do Adama: 'Nie pytasz mnie o nic, nie zadajesz pytań'. Weronika do Łukasza: 'Przestań tyle pytać'", "Najpierw stęka, że żaden jej uwagi nie poświęca, a jak się trafi taki, który jej uwagę poświęca, to od osła wyzywa", "Ja pierniczę, z nią żaden facet nie wytrzyma", "Weronika, wyjazd do domu, bo wyrzucę telewizor", " Z każdą jej wypowiedzią mam ochotę rzucać w telewizor wszystkim, co mam pod ręką" - komentowali użytkownicy w mediach społecznościowych.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat "One Piece" Netfliksa, masakrujemy "Ślub od pierwszego wejrzenia""Żony Warszawy", a także rozwiązujemy "Problem trzech ciał" i innych nadchodzących ekranizacji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także