Ważą się losy Krzysztofa Skórzyńskiego w TVN. Poprowadzi program z Rozenek?

Krzysztof Skórzyński prawie rok temu został zawieszony przez TVN24
Krzysztof Skórzyński prawie rok temu został zawieszony przez TVN24
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

09.08.2022 10:03, aktual.: 09.08.2022 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarz skompromitowany w aferze mailowej wciąż czeka na decyzje władz TVN co do swojej przyszłości w stacji. Plotkuje się, że Skórzyński pozostanie odsunięty od programów informacyjnych, za to dostanie szansę wykazania się w formacie śniadaniowym.

We wrześniu 2021 r. ujawniono korespondencję mailową ze skrzynki Michała Dworczyka, z której wynika, że był on w stałym kontakcie z dziennikarzem TVN24 Krzysztofem Skórzyńskim. Prowadzący programu "Sprawdzam" miał doradzać politykowi w kwestii przemówień, czemu dziennikarz zaprzecza. Od tego czasu nie wrócił jednak do zajmowania się tematyką polityczną.

Jednak TVN24 pomimo początkowego zawieszenia Skórzyńskiego, już w listopadzie dał mu szansę wykazać się w programie "Dzień po dniu". Został oddelegowany do pracy reporterskiej przy Pucharze Świata w skokach narciarskich, a wiosną pojawił się w show TVN "Mask Singer" pod przebraniem koguta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Choć oficjalnie włodarze TVN nie komentują dalszych planów wobec Krzysztofa Skórzyńskiego, plotkuje się, że może on zostać nowym prowadzącym "Dzień dobry TVN". Według informacji Pudelka, jego telewizyjną partnerką rzekomo stałaby się Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jak podaje "Presserwis", Skórzyński obecnie przebywa na urlopie, ale po powrocie do pracy ma spotkać się z kierownictwem stacji i poznać decyzję co do jego zawodowej przyszłości.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także