W takiej wersji Miłosza Kłeczka jeszcze nie widzieliście. Wszystko na antenie TV Republika

Miłosz Kłeczek rusza z nowym programem
Miłosz Kłeczek rusza z nowym programem
Źródło zdjęć: © Twitter

20.05.2024 13:13, aktual.: 20.05.2024 18:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze więcej Miłosza Kłeczka w telewizji. Na antenie TV Republika ruszy nowy program "Miłosz Kłeczek. W ruchu", którego gospodarzem będzie nie kto inny, jak dziennikarz. Choć związany jest ze stacją dopiero od stycznia bieżącego roku, prężnie działa, rozwija się i pnie do góry. Co wiadomo na temat nowego programu Kłeczka?

Póki co stacja Sakiewicza opublikowała jedynie wstępną zapowiedź programu - "Miłosz Kłeczek. W ruchu". Zwiastun pokazuje dziennikarza uprawiającego różne aktywności fizyczne, m.in. kick-boxing, jazdę na rowerze, strzelanie z broni długiej czy bieganie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Czy jesteście gotowi na coś zupełnie nowego? INNOWACYJNY PROGRAM 'Miłosz Kłeczek. W ruchu’ już wkrótce w Telewizji Republika" - napisano na oficjalnym profilu stacji na platformie X.

Nowy program z Miłoszem Kłeczkiem w TV Republika

Z kolei sam zainteresowany również pochwalił się na platformie X nowym przedsięwzięciem. Zamieścił podobny post: "Czy jesteś gotowy??!! Rusza zupełnie nowy format. Zgadniecie o czym? Szczegóły już wkrótce".

Na odpowiedź ze strony internautów dziennikarza nie musiał długo czekać. "Wygląda jak trening przed ucieczką na Białoruś", "Jeszcze trochę to człowiek spać nie pójdzie, bo od samego ranka do późnego wieczora tyle ciekawych pozycji. No ale na kolejny program z Panem Miłoszem czas trzeba znaleźć", "Wariantów według mnie jest kilka. 1. Republikowa wersja Tu mówi Polska 2. Program o zdrowym trybie życia 3. Redaktor Kłeczek będzie biegał z Politykami i ich cisnął".

Na ostatni komentarz odpowiedział Miłosz Kłeczek: "Jeden z wariantów trafił w samo sedno".

Nie poinformowano jeszcze, kiedy program ruszy. Jednak pewne jest, że stacja Sakiewicza ma więcej asów w rękawie. Już w niedzielę na antenie TV Republika o godz. 20:00 startuje program "Ściśle jawne" z Piotrem Nisztorem w roli gospodarza.

Miłosz Kłeczek najpierw w TVP teraz w TV Republika

Kłeczek przez siedem lat pracował w Telewizji Polskiej. Jednak zmiany, jakie przeszedł publiczny nadawca, nie ominęły też dziennikarza. Ten jednak szybko znalazł nowe zatrudnienie. Od stycznia bieżącego roku pojawia się na antenie TV Republika.

Jest reporterem sejmowym, prowadzi programy publicystyczne w niedziele, a od lutego jest też gospodarzem autorskiego cyklu emitowanego od poniedziałku do piątku.

Teraz wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy Miłosza Kłeczka w nowej, sportowej odsłonie.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" przestrzegamy przed wyjściem z kina za wcześnie na "Kaskaderze", mówimy, jak (nie)śmieszna jest najnowsza komedia Netfliksa "Bez lukru" oraz jaramy się Eurowizją. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także