Trwa ładowanie...

Upadek kariery muzycznej Rafała Brzozowskiego po Eurowizji? Miażdżące opinie ekspertów

Niepowodzenie polskiego wokalisty na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021 stało się powodem do kpin internautów. Swoje zdanie na temat przyszłości Brzozowskiego w branży muzycznej wyrazili też Elżbieta Zapendowska i Hirek Wrona. Nie pozostawili na nim suchej nitki.

Rafał Brzozowski z Senhit, reprezentantką San Marino na Eurowizji 2021Rafał Brzozowski z Senhit, reprezentantką San Marino na Eurowizji 2021Źródło: AKPA
dex16bn
dex16bn

Rafał Brzozowski z piosenką "The Ride" reprezentował Polskę na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety nie udało mu się dostać do finału, a i podczas półfinałowej selekcji nie mógł poszczycić się zbyt dobrym wynikiem. Dla znawców tematu nie było to zaskoczenie. Specjalistka od emisji głosu znana z programu "Idol" Elżbieta Zapendowska w rozmowie z WP mówiła: - Od początku miał zerowe szanse, bo jest niezauważalny.

Jej zdanie podziela dziennikarz muzyczny Hirek Wrona. Twierdzi, że teraz Rafał Brzozowski powinien się skupić na karierze telewizyjnej.

- Zastanawiam się, czy w ogóle jakaś kariera muzyczna u niego zaistniała. Słucham rynkowych nowości, a on kojarzy mi się raczej jako prezenter programów telewizyjnych. Słyszałem piosenkę, którą wykonał podczas tegorocznej Eurowizji i nie byłem zdziwiony, że nie awansował do finałowej rozgrywki. Wydaje mi się, że może mieć problemy, jeśli będzie chciał istnieć nadal w branży muzycznej. (...) Skoro sprawdza się jako prezenter telewizyjny, może w tym kierunku powinien pójść? Być może to jest jego miejsce na ziemi - powiedział w rozmowie z serwisem Plejada.

Rafał Brzozowski – od uczestnika "The Voice" po czołową gwiazdę TVP

Ekspert twierdzi, że przed Eurowizją Rafał Brzozowski "nauczył się trochę śpiewać". Czyżby to była zasługa Edyty Górniak, która przygotowywała go do występu w Rotterdamie?

dex16bn

- To, że nauczył się trochę śpiewać, może mu tylko pomóc. Nie przewiduję, żeby jego kariera muzyczna nabrała dynamicznego rozpędu i żeby nagle opanował listy przebojów w Polsce czy na świecie - podsumował.

Wronie wtóruje Elżbieta Zapendowska. Krytyczce przez gardło nie może przejść określenie "muzyk" w kontekście Rafała Brzozowskiego.

- Człowiek, który nazywa się Brzozowski, śpiewa dosyć czysto, ale ani repertuarowo, ani osobowościowo mnie nie interesuje. Mogę powiedzieć, że śpiewa - bo śpiewa, ludzie go lubią - niech lubią. On może sobie dalej nagrywać, jest mi to zupełnie obojętne - skomentowała.

Zapendowska również uważa, że Rafał Brzozowski powinien skupić się na byciu prezenterem telewizyjnym. Dosadnie dała do zrozumienia, kto zdecyduje o przyszłości wokalisty.

dex16bn

- Nigdy nie byłam fanką Rafała Brzozowskiego i mało interesuje mnie jego kariera. Tym bardziej że wiem, że nie ode mnie zależy to, co będzie się z nim działo, tylko od jednego człowieka, który stoi na czele telewizji. On zdecyduje - oceniła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dex16bn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dex16bn