Trwa ładowanie...
d3s74gw

"Ucieczka" - nowy serial komediowy HBO. Już wkrótce jego premiera

Już wkrótce HBO pokaże nowy serial komediowy "Ucieczka". Będzie to historia o kobiecie, której życie wywróci się do góry nogami po jednym SMS-ie. Są też zdjęcia z planu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial "Ucieczka" wkrótce na HBO
Serial "Ucieczka" wkrótce na HBO (HBO)
d3s74gw

"Ucieczka" to serial komediowy HBO opowiadający historię Ruby, która wiedzie monotonne życie. Wszystko jednak się zmienia po jednym SMS-ie. Rzuca wszystko i wyjeżdża, żeby spotkać się ze swoim byłym chłopakiem ze studiów Billym. Lata temu obiecali sobie, że jeśli jedno z nich wyśle wiadomość o treści "Ucieczka", to razem ruszą w podróż przez całą Amerykę.

W głównych rolach wystąpią nagrodzona statuetką Emmy Merritt Wever i Domhnall Gleeson. W pozostałych rolach pojawią się m.in. wyróżniona nagrodami Emmy i Złotym Globem Phoebe Waller-Bridge, Rich Sommer, Tamara Podemski i Archie Panjabi.

Twórczynią i producentką serialu jest Vicky Jones, która odpowiada też za takie hitowe produkcje jak "Obsesja Eve" i "Fleabag".

d3s74gw

Zobacz trailer serialu "Ucieczka"

Premiera serialu "Ucieczka" 13 kwietnia na kanale HBO i platformie HBO GO. Produkcja będzie liczyć siedem odcinków. Udostępniany będzie jeden co tydzień.

Poniżej kilka serialowych kadrów.

d3s74gw
   HBO
   HBO
   HBO
   HBO
d3s74gw

Podziel się opinią

Share

d3s74gw

d3s74gw