Trwa ładowanie...

HBO zmienia daty premier filmów i seriali w HBO GO. Pandemia koronawirusa wymusza nową strategię

Na platformie streamingowej HBO GO znajdziemy wiele kultowych filmów i seriali. Jednak trzeba nastawić się na zmiany. Niektóre produkcje pojawią się szybciej, niektóre później, a seriale zostaną nawet skrócone. Przedstawiamy szczegóły.

HBO zmienia daty premier filmów i seriali w HBO GO. Pandemia koronawirusa wymusza nową strategięŹródło: Materiały prasowe
d4f0ocb
d4f0ocb

HBO z powodu pandemii koronawirusa zawiesiło produkcję swoich filmów i serialu. Mimo to zadba o swoich aktorów i wypłaci część pieniędzy. Odpowiedzialność społeczna biznesu sprawia, że firma musi też śledzić sytuację z pracą zdalną i edukacją w domach. Unia Europejska (UE) apelowała, by platformy streamingowe obniżały jakość swoich produkcji, żeby nie ryzykować obciążeń sieci. HBO GO poinformowało swoich użytkowników, że nauka i praca przez internet są teraz priorytetem, dlatego "serwis systematycznie kontroluje przepustowość łączy, aby nie obciążać sieci".

Oprócz kontroli serwerów i łączy HBO stara się dostosować jak najlepiej ofertę na czas kwarantanny. Dlatego też zmienia daty premier filmów i seriali na platformie HBO GO. Niestety, część produkcji będzie skracana.

Krótsze będą seriale "Wampiry: Dziedzictwo" (drugi sezon będzie mieć 16 odcinków), "Batwoman” (20 odcinków) i "Młody Sheldon" (trzeci sezon będzie mieć 21 odcinków). Dodatkowo w maju nie pojawią się seriale "Od nowa" i "Patria". Z kolei serial "To wiem na pewno" zobaczymy nieco później, bo 11 maja (wcześniejsza data premiery to 28 kwietnia).

d4f0ocb

Na dniach pojawią się za to w serwisie produkcje Marvela. 10 kwietnia dostępna będzie trylogia "Iron Mana", 17 kwietnia trzy części "Kapitana Ameryki" ("Pierwsze starcie", "Zimowy Żołnierz", "Wojna bohaterów"), 24 kwietnia "Thor", "Thor: Mroczny świat" i "Thor: Ragnarok", 1 maja "Czarna Pantera", "Doktor Strange" i dwie części "Strażników galaktyki", a 8 maja zobaczymy wszystkie części "Avengersów".

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d4f0ocb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f0ocb