Trwa ładowanie...

"Ucho prezesa" - odcinek 12. już na Youtube. Gościem w gabinecie Witold Waszczykowski

Kolejny odcinek "Ucha prezesa" pojawił się na Youtube. W 12. odsłonie popularnego serialu komediowego dochodzi do spotkania głównego bohatera z Witoldem Waszczykowskim. Minister chce wytłumaczyć się przed liderem partii z porażki, jaką poniósł w Brukseli podczas wyborów nowego szefa Rady Europejskiej. Oprócz tego, w najnowszym epizodzie czeka na nas niespodziewany zwrot akcji. Do prezesa dzwoni bowiem z Brukseli sam Donald Tusk!

"Ucho prezesa" - odcinek 12. już na Youtube. Gościem w gabinecie Witold WaszczykowskiŹródło: Youtube.com
d1gencb
d1gencb

Ostatnio w "Uchu prezesa" mieliśmy okazję zobaczyć kulisy spotkania głównego bohatera z Tadeuszem Rydzykiem. Teraz lider partii przyjmie w swoim gabinecie ministra obrony narodowej, wokół którego nagromadziło się w ostatnim czasie sporo ciemnych chmur. Jak Witold Waszczykowski tłumaczy się ze swoich wpadek? Zobacz 12. odcinek "Ucha Prezesa", który jest już dostępny za darmo na Youtube.

"Ucho prezesa" odcinek 12 - Witold Waszczykowski przybywa do gabinetu

Najnowszy odcinek rozpoczyna się od krótkiej wymiany zdań między prezesem a Mariuszem. Po chwili do poczekalni gabinetu na Nowogrodzkiej przybywa minister obrony narodowej. Wydarzeniu temu towarzyszy rozbrzmiewający hymn Unii Europejskiej. Waszczykowski próbuje być miły w stosunku do pani Basi i zaczyna ją komplementować. Robi to jednak na tyle nieudolnie, że wytyka jej… zmarszczki.

- Pan to jak jakieś gafy nie strzeli to chyba chory - podsumowuje przebywający w poczekalni syn pani Basi - Tomuś.
Minister po wejściu do gabinetu nie potrafi wydusić z siebie słowa. Bohater jest wyraźnie wystraszony, co nie umyka uwadze prezesowi.

d1gencb

- Co pan tak na mnie patrzy jak jeleń w reflektor?

- Bo… to znaczy… ja mówiłem, że to się nie uda, ale Pan kazał…

- Co się niby nie udało?

- No w tej Brukseli…

- Wprost przeciwnie. Wszystko się udało.

Rozmowa dotyczy oczywiście wyboru Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej. Prezes zaskakuje swojego gościa informacjami, że polska dyplomacja odniosła niebywały sukces, a Beata Szydło udowodniła swoją wyższość nad innymi mocarstwami. Minister nie jest jednak przekonany co do słów prezesa:

d1gencb

- Ale ja tam byłem i widziałem…
- Co pan widział? Pan bardziej wierzy swoim oczom czy moim słowom?

Rozmowie przysłuchuje się Tomuś, który nie może nadziwić się temu, co słyszy:

- 27:1, nawet Legia tak nigdy nie dostała!

"Ucho prezesa" odcinek 12 - czeka nas romans?

Następnie rozmowa przechodzi na temat Donalda Tuska. Panowie zastanawiają się, co zrobić, aby skompromitować największego politycznego przeciwnika w oczach opinii publicznej.

W gabinecie zjawia się Małgorzata z komisji śledczej w sprawie Amber Gold. Atrakcyjna blondynka od razu wpada w oko Mariuszowi. Prawa ręka prezesa próbuje zaimponować ekspertce. Kobieta pozostaje nieugięta na komplementy ministra spraw wewnętrznych. Sprytem udaje mu się zdobyć numer telefonu do pani Małgorzaty.

d1gencb

- Ładna dziewczyna - kwituje pani Basia.
- Ładna, potweetowałbym z taką w nocy… - dodaje przebywający w poczekalni prezydent.

Spotkanie Waszczykowskiego i prezesa kończy się kolejną gafą ministra. Chcąc skomplementować wodza, wytyka mu… niski wzrost!

"Ucho Prezesa" odcinek 12 - telefon od Donalda Tuska

Nieoczekiwanie w gabinecie rozbrzmiewa telefon. Okazuje się, że do prezesa dzwoni… Donald Tusk. Ubrany w trykot Unii Europejskiej z piłką u boku szef Rady Europejskiej przekazuje głównemu bohaterowi pozdrowienia. Oczywiście lider jest wściekły.

d1gencb

- Polska to nie jest piłka do kopania. Jeszcze się policzymy piłkarzyku!

W 12. Odcinku "Ucha prezesa" wystąpili: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Agata Wątróbska i Roland Nowak.

Do końca drugiej serii "Ucha Prezesa" pozostały dwa odcinki, które pojawią się już tylko na platformie ShowMax. Kolejny sezon produkcji powróci z kolei po wakacjach.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1gencb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gencb