Trwa ładowanie...
d2myq8f

"Ucho Prezesa" – 13. odcinek już dostępny na Youtube. Opozycja w gabinecie przy Nowogrodzkiej

13. odcinek "Ucha Prezesa" pojawił się już na Youtube. Tym razem wizytę głównemu bohaterowi składają członkowie opozycji. Wśród nich jest m.in. Grzegorz Schetyna nazywany "Ancymonem z Platformy". Co jeszcze ciekawego dzieje w gabinecie w najnowszej odsłonie serialu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ucho Prezesa" – 13. odcinek już dostępny na Youtube. Opozycja w gabinecie przy Nowogrodzkiej
(Youtube.com)
d2myq8f

"Ucho Prezesa" powraca po świątecznej przerwie. 13. odcinek bijącego rekordy popularności serialu internetowego właśnie został opublikowany na Youtube. Tym razem do gabinetu głównego bohatera przybywają przedstawiciele ugrupowań opozycyjnych. W konspiracyjnej atmosferze politycy snują m.in. plany obalenia Donalda, który właśnie został wybrany na szefa Rady Europejskiej. Przypomnijmy, że w poprzednim epizodzie były premier zadzwonił do tytułowego prezesa i przekazał mu życzliwe pozdrowienia. Lider partii rządzącej wpadł w szał po rozmowie z Donaldem i zaprzysiągł mu, że jeszcze się z nim policzy. Wygląda na to, że prezes zaczyna właśnie wcielać swój plan w życie.

"Ucho Prezesa" odcinek 13 – wizyta Grzegorza Schetyny

Najnowszy odcinek "Ucha Prezesa" zaczyna się od przybycia na Nowogrodzką Grzegorza Schetyny. Pojawienie się "Ancymona z Platformy" wyraźnie szokuje Panią Basię i przebywającego w poczekalni prezydenta. Mariusz przypomina przybyłemu politykowi, że jego spotkanie z prezesem jest ściśle tajne. Grzegorz chce wejść w układ z partią rządzącą. Wszystko po to, by zapobiec powrotowi do kraju Donalda Tuska.

d2myq8f

- Ja trochę panu zrobię dobrze. I pan mnie też trochę zrobi... – proponuje prezesowi przewodniczący Platformy.

Prezes nie jest jednak przekonany, czy układ z Grzegorzem wyjdzie mu na dobre. Główny bohater rozmyśla, czy lepiej nie byłoby zawiązać sojuszu z Ryszardem Petru:

- Jaki Rysiek? On tylko wam wstydu przyniesie – kwituje ten pomysł Grzegorz – Przecież on obchodzi Święto Sześciu Króli!
- Ja to bym chętnie posłuchał, jak on rozmawia z tym naszym San Escobarem – dodaje obecny przy rozmowie Mariusz.

"Ucho Prezesa" odcinek 13 – przybywają kolejni przedstawiciele opozycji

Do gabinetu przychodzą kolejni politycy opozycyjnych partii. Wśród nich jest wspomniany Ryszard Petru, który już na wstępie proponuje Pani Basi przewalutowanie kredytu. Bohater wydaje się bardzo elokwentny, jednak przekręca on każde możliwe porzekadło, co oczywiście wyśmiewa wrogo nastawiony do niego Schetyna. To jednak nie koniec gości przy Nowogrodzkiej. Do prezesa przybywa lider PSL, który namawia prezydenta do zmiany godła. Kolejno po nim głównego bohatera odwiedzają Paweł Kukiz, który nie szczędzi każdemu ostrych słów krytyki, Joanna Schmidt, która proponuje Ryszardowi kolejną wycieczkę oraz poseł Liroy z "leczniczymi cudownymi papieroskami". W gabinecie dochodzi do awantury, co wyraźnie cieszy prezesa. Jego plan skłócenia opozycji zostaje zrealizowany.

d2myq8f

W najnowszym odcinku "Ucha Prezesa" wystąpili tradycyjnie Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąborwska i Paweł Koślik. Gościnnie pojawili się także Tomasz Sapryk, Lesław Żurek, Bartłomiej Magdziarz, Wojciech Mecwaldowski, Jan Aleksandrowicz oraz Paulina Holtz.

"Ucho Prezesa" odcinek 13 - kiedy kolejny epizod?

Następny odcinek "Ucha Prezesa" będzie mieć swoją premierę w czwartek 27 maja na platformie ShowMax. 14. epiozd pojawi się na Youtube w następny poniedziałek. Będzie to jednocześnie ostatnia odsłona, która zostanie opublikowana na tym serwisie. Dwa ostatnie odcinki serii dostępne będą tylko dla użytkowników ShowMax.

d2myq8f
d2myq8f

Podziel się opinią

Share

d2myq8f

d2myq8f